سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی با عکس

سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۰۱-۲۰
16679 بازدید
زمان مطالعه: 76 دقیقه

سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی خلاصه قسمت های سریال سلطنت و آخرین قسمت سریال سلطنت شبکه جم و عکس های فیلم سلطنت . سریال […]


سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی خلاصه قسمت های سریال سلطنت و آخرین قسمت سریال سلطنت شبکه جم و عکس های فیلم سلطنت .

سریال سلطنت یکی از فیلم های آمریکایی است که اخیرا دوبله و در شبکه جم در حال پخش می باشد .

فیلم سلطنت reign در سال 2013 در کشور آمریکا ساخته شده که ژانر تاریخی درام عاشقانه دارد و که نمره نسبتا بهتری نسبت به سایر فیلم های شبکه جم دارد .

سریال سلطنت با نام انگلیسی Reign از سایت IMDB نمره 7.6 از 10 را گرفته است که البته میان سریال ها نمره پایینی به شمار می آید .

سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی

سریال سلطنت

خلاصه قسمت های سریال سلطنت را به همراه قسمت آخر سریال سلطنت را در این مطلب میتوانید مطالعه بفرمایید .

بازیگران سریال سلطنت از بازیگران بسیار مطرح آمریکا نیستند اما کم نام و نشان نیز نیستند .

در سریال سلطنت بازیگرانی چون Adelaide Kane و Megan Follows و Celina Sinden و Torrance Coombs نقش آفرینی میکنند .

نکته ی جالب این سریال حضور مگان فالو است که این هنرپیشه ی کانادایی همان بازیگر نقش جوانی ان شرلی است و در این سریال خیلی پیر و شکسته شده .

آخرین قسمت سریال سلطنت را پس از مدتی از گذشت فیلم و همچنین نزدیک شدن به قسمت های آخر انتشار خواهیم داد .

سریال سلطنت سریال درام تاریخی است و از شبکه CW پخش میشد که امسال رکورد پر بیننده ترین سریال را شکست.

سریال درباره ی زنی به نام ماری استوارت (Mary Stuart) هست زن جوانی که دنیا اون رو به ماری میشناسد،ملکه اسکاتلند.

ماری نوجوان یک ملکه خودکامه ، زیبا ، احساسی که تازه به قدرت رسیده که همراه با ۴دوست صمیمی خودش به فرانسه فرستاده میشه و برای تضمین اتحاد استراتژیک اسکاتلند با فرانسیس پسر جذاب پادشاه فرانسه نامزد میکنه ولی این پایان بازی نیست و داستان به سیاست و دین و برنامه هایی که به احساس و قلب ربطی نداره کشیده میشه.

شاهزاده فرانسیس اما مثل خیلی از مردای جوان با مقوله ی ازدواج مشکل داره. ولی جاذبه ی بسیار زیادی بین اون و مری وجود داره.

البته در کنار این برادر ناتنی فرانسیس که به همون اندازه جذاب است هم وجود داره که توسط یه رابطه نامشروع متولد شده. در هر حال وارث تاج و تخت فرانسیس و مری هستند .

قسمت اول این سریال در ایرلند فیلمبرداری شده و بیشتر بازیگرانش رو هم بازیگران استرالیایی،انگلیسی و کانادایی تشکیل میدن.

سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی

فیلم سلطنت

فصل چهارم سریال سلطنت :

قسمت اول 1 فصل چهارم سریال سلطنت قسمت 63 سلطنت :

گیدیون میره انگلیس و به الیزابت میگه که به نظرم فرمان قتل تو را مری نداده و میره با نارسیس در زندان صحبت میکنه و ادرس پرستار بچه را میگیره و با یک گروه میره سراغش و میفهمه که جان ناکس رهبر پروتستان اسکاتلند دستور قتل را داده بوده و بچه ی فرانسیس ر ا میبره قصر الیزابت و الیزابت را قانع میکنه که مری مقصر نیست وطی نامه ای این خبر را به مری میده. مری برای عزاداری برای لولا مراسمیگرفته و گریر هم میاد که کشیش به مری شیرینی مسمومیمیده و مری وارد کالسکه میشه حالش بد میشه و اون را میدزدن و میبرن پیش حاکم شمال که اون میخواد مری با پسرش ازدواج کنه. پسره مثل عقب افتاده ها است و خیلی استرسی است و مری به اتاقش دعوت میکنه و میگه بند پشت لباسم را ببند که پسره هل میشه و بعد هم غش میکنه. مری فرار میکنه و به برادرش ملحق میشه. به برادرش دستور میده که اون حاکم شمال را بکشه تا خونش گردن مری نیوفته و مری حمایت کاتولیک ها را از دست نده. به فرانسه بریم که یک لرد میخواد با کلود ازدواج کنه ویک نامه برای کلود میاره و میگه که این نامه ی عاشقانه ی تو به لیث بود که توی جنازه ی سوخته بوده و اون جنازه برای لیث بوده. کلود تیز میفهمه و به مادرش میگه این نامه تا چند روز پیش توی اتاق لیث بود و خود این لرد گیز مقصر مرگ لیث است. لیزا دختر بزرگ کاترین وارد قصر میشود. اون کارلوس که نامزد مری بود حسابی قاطی کرده وبدون لباس به سمت لیزا که همسر پدرشه میدوه و میگه من عاشقتم. وای خیلی بامزه بود. لیزا اصرار داره کلود با لرد گیز ازدواج کنه که کلود با کاترین نقشه میکشه و به راهروی قصر میرن و ناگهان جسد اویزان لرد از بالا میافته و کاترین میگه لرد خودکشی کرده. لیزا باور نمیکنه و فعلا میخواد بمونه فرانسه. یک لرد با خون پادشاهی به نام لرد دارنلی است که مری میخواد باهاش ازدواج کنه. خود این لرد عاشق یک زن دیگه است به نزد الیزابت میره و میگه که این دختری که من عاشقش هستم نامزد داره اگر کاری کنی نامزدی اش باطل بشه من با مری ازدواج نمیکنم و تو دیگه نباید از قدرت مری بر اثر ازدواج با من بترسی.

قسمت دوم 2 فصل چهارم سریال سلطنت قسمت 64 سلطنت :

مری برای یک منطقه ی مرزی که به انگلستان نزدیکه غذا و ملزومات نظامیمیفرسته اما هر سه بار انگلیسی ها اون محموله را میگیرن. مری با برادرش جیمز مشورت میکنه و اون میگه که فرمانده های ما قابل اعتماد هستند. مری در یک مهمانی زنان این فرماندهان را دعوت میکنه و کلک میزنه و میگه که محموله ی ما این بار سمیهستند و این محموله دیگه جلب نمیشه و با این کلک به ان منطقه اذوقه میرسه و مری با بررسی زن یکی از فرماندهان را که خبرچینی میکرده را دستگیر میکنه. مری به گریر میگه که چون لولا در سو قصد به جان ملکه الیزابت دست داشته باید املاک خانواده اش را بگیرم از تو و شوهرت میخوام بیاین اینجا و سرپرستی این اموال را به عهده بگیرید که به خانواده ی لولا سخت نگذره. گریر تردید داره چون بچه اش هیچ شباهتی با شوهرش نداره و پوست تیره تری داره و میگه ممکنه برام اینجا داستان بشه با این حال هنوز به مری جواب قطعی نداده. جان ناکس یک زن جوان داره که مری میخواد از طریق زنش از جان ناکس اطلاعات بگیره و دستش را رو کنه. به همین دلیل به برادرش پیشنهاد میده که مخ این زنه را بزنه که جیمز قبول نمیکنه اما مری از جانب جیمز برای این زن یک هدیه میفرسته که این زن برمیگردونه. جیمز برای مری قاطی میکنه که چرا این کار را کردی که مری میگه من و تو تنها اعضای خانواده هستیم و باید پشت هم باشیم و خلاصه قانعش میکنه که باهاش همکاری کنه. از جان ناکس بشنوید که به انگلیس رفته و الیزابت به نارسیس میگه که بهش نزدیک شو و دستش را برای سو قصد به من رو کن و انتقام لولا را بگیر. جان ناکس وقتی به دیدن بچه ی لولا میره میفهمه که دایه ی بچه که مامور او بوده را کشتن و سریع از قصر خارج میشه و با پنجاه نفر از بزرگان انگلیس قصد شورش داره که الیزابت دستور قتل این پنجاه نفر را میده ولی نمیتونه به دلایل سیاسی جان ناکس را بکشه. از دربار فرانسه بشنوید که چارلز به امور حکومتی بی اهمیته و لیزا خواهرش که زن شاه اسپانیا است همش توی قصر مراسم مذهبی میگیره و همه را خسته کرده و میگه من نارسیس را به کمک اسپانیا ازاد میکنم اما باید صدراعظم فرانسه یک اسپانیایی باشه. لرد دارنلی که مری میخواد باهاش ازدواج کنه به کمک پولی که الیزابت میخواد به نامزد عشقش بده عشقش را از نامزدی با یک لرد خلاص میکنه. نارسیس برای تلافی به نزد مادر لرد دارنلی میره و میگه الیزابت پول داده که نامزدی معشو ق ه پسرت به هم بخوره و اگراونها ازدواج کنن پسرت نمیتونه با مری ازدواج کنه و شاه بشه و نشون میده سربازی که داره پول ها را میبره کشته میشه. از طرفی نشون میده که چارلز ظاهرا زخمیاست و از دستش خون میاد اما این قضیه را از مادرش مخفی کرده.

قسمت سوم 3 فصل چهارم سریال سلطنت قسمت 65 سلطنت :

نارسیس با پسر لولا برمیگرده و کاترین استقبال گرمیاز اونها میکنه. نارسیس میگه نمیخوام زیاد نزدیک پسر لولا باشم اون چشمهای لولا را داره و من وقتی میبینمش یاد لولا میافتم. لیزا اصرار داره که کاردینال اسپانیایی صدراعظم فرانسه بشه. نارسیس و کاترین نقشه میکشن که با سم بیماری نقرس او را شدت بدن و او به اسپانیا برگرده. خدمتکاری که قرار بود سم را داخل لیوانش بریزه اون را هم نمیزنه و سم باعث کوری کاردینال میشه. کلود همش برای روح لیث دعا میخونه و یک روز که در صومعه با کاردینال تنها بوده کاردینال داره تعادلش را از دست میده که کلود میگیرش و اشک چشمش روی صورتش میریزه و بینایی کاردینال برمیگرده. کاردینال شوکه میگه که کلود یک قدیسه است و کاترین هم از این فرصت استفاده میکنه و به کلود میگه که به کاردینال بگه که به اسپانیا برگرده و این خواست خدا است. خواهرش لیزا هم کلود را تهدید میگنه که اگر باز این کار را انجام بده و یا اتفاقی بیافته مردم میتونن نیروهای اون را به شیطان نسبت بدن و کلود میگه این بار اخره. نارسیس پیشنهاد میده که یک زن به چارلز معرفی کنن و اونها دختر یکی از اشراف به نام بیانکا را به اون پیشنهاد میکنن. چارلز به خاطر دوستانش که جلوی او سوخته بودن ناراحته و چند روز بعد پدر بیانکا میاد و میگه که از دخترم خبری نیست. کاترین هم نمیتونه از چارلز اطلاعاتی بگیره. لرد دارنلی و مادرش عازم اسکاتلند میشن. گیدین به الیزابت پیشنهاد میده که من میرم به مری میگم با من ازدواج کنه و از سلطنت کنار بکشه و در انگلیس زندگی کنه و بچه ی ما پادشاه دو کشور بشه که الیزابت قبول میکنه. گیدین با این پیشنهاد به نزد مری میره و اون را با پیشنهاد ازدواجش سورپرایز میکنه و با قایق اون را به روی یک تخت روان بر روی اب میبره. خلاصه مری قبول میکنه و در یک مهمانی با گیدیون میرقصه تا مردم بفهمن که اونها عاشق هم هستن که همون موقع لرد دارنلی و مادرش میرسن. لرد قاطی میکنه به انگلیس برمیگرده. مادرش با مری صحبت میکنه و میگه که الیزابت داره تو را گول میزنه و اون قصری که به تو پیشنهاد کرده در واقع یک زندانه. مری هم با اشک و اه به گیدین میگه که داستان چی بوده و گیدین برمیگرده انگلیس و موضوع را به الیزابت میگه و میگه تو من را یک طعمه کردی. الیزابت میگه که تا وقتی که مری زنده است این جدال ادامه داره و مردم به سمتش میرفتن و این قلعه از او محافظت میکرد اما در نهایت یک نفر از ما باید زنده بمونه که میخوام اون من باشم. مادر لرد دارنلی یک نامه جعلی برای عشق او میفرسته که لرد اون را فراموش کرده و اون هم با نامزدش ازدواج میکنه و حالا لرد دارنلی دل شکسته مانده و مری.

برای مشاهده فصل های قبل به صفحات بعد مراجعه کنید .

۴۸ دیدگاه برای “سریال سلطنت Reign خلاصه و قسمت آخر فیلم سلطنت با بازی آن شرلی با عکس”

 1. الهه گفت:

  توراخدا من قسمت اخرشو میخام لطفن خلاصشو بزارین من ندیدم قسمت اخرشو

 2. shahrzad گفت:

  خب آخرین قسمتی ک ازش پخش کردین قسمت چنده؟؟من قاطی کردم

 3. masih گفت:

  میخوام بدونم سریال سلطنت قسمتهای بعدی هم. بعد از زدن سر ماری. قسمت ۷۸. داره؟

 4. Neshat گفت:

  سلام
  ببخشید این سریال قراره فصل پنجم داشته باشه؟؟

 5. مهتاب گفت:

  سلام میشه اگه کانال تلگرام دارین این سریال رو بزارین داخل کانال

 6. مری گفت:

  این فیلم چرا اینطوری شد؟؟؟ اعصابم خورد شد اصلا باورم نمیشه ۲۱ سال یهو گذشت بعد ملکه ماری رو اعدام کردن آخه مگه میشه بدون اون 😭 دوس نداشتم اینجوری شه

  مرسی بابت خلاصه

  • الهع گفت:

   توراخدا بگو قسمتای اخر چیشد من ندیدم از جم دنبال میکردم اخرم قسمت اخرو ندیدم میشع اخرشو بهم بگی لطفن

 7. مهتا گفت:

  ببخشید این سریال را تا قسمت آخر پخش می کند؟

 8. پری گفت:

  فصل ۵ساخته نمیشه ؟
  همینجوری تموم میشه ؟

 9. Reihane گفت:

  میگم چرا یهو سریال تموم شد. ایا ادامه داره ؟

 10. Sara گفت:

  Slm.mishe ghesmate jadido bezarin

 11. Shabinamo گفت:

  قسمت های جدید کی قراره ضاع شه؟

 12. بهار گفت:

  Chera qhesmataye jadidesho nmzarn?

 13. Hadis گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم که قسمت ۱۴ فصل چهارم این سریال کی پخش میشه؟تو هر سایتی میگردم نیست??

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   فصل چهارم تازه شروع شده و به زودی در همین سایت منتشر خواهد شد .

 14. لیدا گفت:

  سلام . خب چرا قسمت های جدیدوونمیذارین. ما مشتاقیم جلوترراز پخش سریال بدونیم قسمتهای بعد چی میشه. شمام که از پخش دوسه روز عقبین

 15. مهتا گفت:

  چرا دیگه قسمتای جدیدو نمیذارین؟

 16. اتنا گفت:

  اسم اصلی لوییس چیه؟؟

 17. F.rahnama گفت:

  عالیه سایتتون خیلی ممنونم

 18. ریحون گفت:

  سلام.ممنون اززحماتتون
  من فکرمیکنم قسمت۲۴روندیدم ونمیدونم سرنوشت نوستراداموس چی شد.
  میشه اینم بگین?اخه الان چندقسمته که نیست

 19. شادی گفت:

  خیلی ممنون بابت سایت خوبتون

 20. الي گفت:

  با سلام عرض احترام بابت لطفتون
  اگه میشه حداقل یه قسمت جلوتر از شبکه جم رو بزارید ???

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   سعیمون رو میکنیم اما خب حجم کار روی ما این اجازه رو نمیده .
   امیدواریم درک کنید و بر ما ببخشید .

 21. F.rahnama گفت:

  سلام ازتون خواهش میکنم چند قسمت جلوتر خلاصه هترو بزارین وگرنه اینارو که میبینیم خودمون ولی خیلی ممنون از مطالبتون

 22. nasy گفت:

  سلام
  واقعاخسته نباشید
  من عاشق این قسمتم
  که خلاصه های شما رو بخونم

 23. maryam گفت:

  سلام چرا این قدر کم اگه میدونین ادامش چیه بیشتر مطلب بزارین حداقل دو الی سه قسمت جلو تر از جم

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   قسمت های جدید اضافه شد .
   ما سعیمون اینه بهترین فعالیت رو داشته باشیم اگر مشکلی مشاهده میفرمایید مطمئن باشید ما داریم تمام تلاشمون رو میکنیم اما بعضی وقتا نمیشه کاریش کرد و هر چه میکنیم نمیشه وگرنه آرزوی ما رضایت شماست .

 24. Yasmina گفت:

  Biographyie bazigararam bezarid♡

 25. الی گفت:

  خیلی ممنون بابت سایت عالی تون …
  این سریال رو خیلی دوست دارم میشه بگید کلا چند قسمته ؟؟

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   خواهش میکنم .
   والا راستش چون چند سری هست دقیق نمیدونیم و چون معلوم نیست که شبکه ماهواره ای به چه شکل پخشش میکنه یعنی قسمت های اورجینال رو به چند قسمت تبدیل میکنه دیگه اصلا نمیشه نظری داد .
   شرمنده .

 26. مهتا گفت:

  چرا دیگه خلاصه هارو نمیذارین؟

 27. مریم گفت:

  خیلی ممنونم از سایت خوبتون

 28. Mehrnoosh گفت:

  Kheyli khube khahesh mikonm baqie qesmatasham bzarid

 29. مهتا گفت:

  سلام
  خیلی ممنون بابت خلاصه قسمتا و زحمتی میکشین..

پاسخی بگذارید