سریال ستایش 3 و جزئیات جدید از ساخت آن

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۰۵-۲۳
249 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سریال ستایش 3 و جزئیات جدید از ساخت آن سریال ستایش ساخته سعید سلطانی با بازی نرگس محمدی و داریوش ارجمند یکی از سریال های پرمخاطبی بود که دو فصل […]


سریال ستایش 3 و جزئیات جدید از ساخت آن

سریال ستایش ساخته سعید سلطانی با بازی نرگس محمدی و داریوش ارجمند یکی از سریال های پرمخاطبی بود که دو فصل از آن روی آنتن تلویزیون رفت و مورد توجه قرار گرفت. سعید سلطانی درباره جزئیات جدیدی از فصل سوم سریال ستایش صحبت کرد.

خبرهای جدید از ساخت فصل سوم ستایش

کارگردان سریال ستایش 3 گفت:باید به این سریال بودجه تخصیص داده شود و فیلم نامه هم نوشته شود، ما هم مثل مردم دوست داریم تا این اتفاق بیفتد چه با من چه بدون من.
سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش 3 با اشاره به تولید ادامه این سریال گفت:ما که تمایل به ساخت ادامه ستایش داریم، اما قبل از آن خواست تلویزیون مهم است که باید مقدمات این جریان را آماده کند.


وی ادامه داد:باید به این سریال بودجه تخصیص داده شود و فیلم نامه هم نوشته شود. ما هم مثل مردم دوست داریم تا این اتفاق بیفتد چه با من چه بدون من. خود مجموعه آنقدر جذابیت داشت که اگر با هر کارگردانی ساخته شود این قصه درگیر کننده خواهد بود.
این کارگردان با اشاره به مولفه های جذابیت این سریال پرمخاطب گفت:«ستایش» زاویه نگاه جدیدی به آدم ها داشت. ما با دو طرز تفکر مواجه بودیم یکی خانواده ستایش و دیگری خانواده حشمت فردوس. به علاوه اینکه با سرنوشت دختری مواجه بودیم که در ابتدای امر به نظر بی دست و پا و بی تجربه به نظر می رسد و اما گذر زمان و حوادثی که برایش اتفاق می افتاد از او یک زن می ساخت که از پدر بیمار و دو فرزند یتیمش نگهداری می کرد. این سریال در اصل گذری بود که از یک زن، انسانی پر تکاپو می ساخت.

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

فال روزانه شنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۷
عکس های سارا و نیکا فرقانی در باشگاه ورزشی
عکس های جدید نیوشا علیپور بازیگر نقش مژگان در سریال بچه مهندس
ساینا مشخصات ماشین ساینا قیمت خودرو ساینا Saina سایپا + عکس
بی توجهی خانواده تا دوست پسر ها و اعتیاد / زندگی دختر تهرانی
لادن طباطبایی بیوگرافی لادن طباطبایی و همسرش سعید تهرانی + عکس
نقاشی دیجیتالی عجیب رامبد جوان از اشکان خطیبی + عکس
درازترین مسیرهای پروازی جهان
ریما رامین فر با تیپ نماینده شورا در پایتخت / عکس
سونیا بیطوشی زیباترین دختر ایران در مراسم دختر شایسته دنیا ! + بیوگرافی و عکس