خانه » عکس » عکس طنز » سربازی رفتن دختران ایرانی سوژه خنده کاربران اینستاگرام و توئیتر ایران + عکس

سربازی رفتن دختران ایرانی سوژه خنده کاربران اینستاگرام و توئیتر ایران + عکس

سربازی دختران ایرانی

سربازی رفتن دختران ایرانی

سربازی دختران ایرانی سوژه مردم ایران

یکی از جالب ترین اخبار شنیده شده در روزهای اخیر و شاید ماه های اخیر که کمی تکراری بودن اخبار در مورد ارز و طلا و گرانی را کنار زد طرح سربازی رفتن دختران ایرانی بوده است که از سایر اخبار پیشی گرفته است .

سربازی دختران ایرانی البته اختیاری طرحی بوده که در روزهای اخیر در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس به گفته یکی از نمایندگان مطرح شده است .

مردم طناز ایران که منتظر سوژه های خبری برای ساختن جوک و عکس های طنز هستند نیز خبر داغ سربازی دختران ایران را از دست نداده و سریعا وارد عمل شدند .

روزگذشته خبری مبنی بر بررسی طرح سربازی دختران در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از قول طیبه سیاوشی، نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون زنان منتشر شد.

سیاوشی بیان کرده بود: در رابطه با طرح سربازی دختران آنچه مشخص است قرار نیست دختران در بخش نظامی حضور داشته باشند و برای عملیات نظامی آماده شوند. به نظر باید از دختران در مسائل آموزشی، بهداشتی و همچنین رویکرد نرم افزاری استفاده شود.

پس از این اظهار نظر، سردار کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح چنین موضوعی را شبیه یک شوخی دانست و گفت ستاد کل برنامه‌ای برای سربازی دختران ندارد.

واکنش های کاربران ایرانی اینستاگرام به حضور دختران ایرانی در سربازی بسیار جالب توجه بوده و طنازان اینستاگرام با خلق عکس نوشته های بامزه به این خبر واکنش دادند .

سربازی دختران ایرانی

سربازی دختران ایرانی

سربازی رفتن دختران ایرانی

سربازی رفتن دختران ایرانی

دختران ایرانی در سربازی

دختران ایرانی در سربازی

دختران سرباز ایرانی

دختران سرباز ایرانی

دختران ایرانی در سربازی

دختران ایرانی در سربازی

سربازی دختران ایرانی

سربازی دختران ایرانی

حال کاربران فضای مجازی با اشتراگ گذاشتن هشتگ #سربازی_دختران با نگاه طنزآمیز به این موضوع پرداخته‌اند. در ادامه تعدادی از این پست ها را مشاهده می کنید.

کاربری در توئیتر نوشت : دخترا همینجوریش یه تریلی خاطره دارن ! جان عمه هاتون بیخیال سربازی دختران بشید .

دختری نوشت : از همین الان بگم من قصد ازدواج ندارم باید برم سربازی تا سربازیم تموم نشه ازدواج نمیکنم . #سربازی_دختران

کاربری نوشت : تصور یه گردان دختر اونم با لباس یک دست و یک رنگ ، توی دوره ی دو ماهه ی آموزشی ، یکی از قویترین کمدی های قرن میشه . #سربازی_دختران

دختری نوشت : حالا چی بپوشیم . #سربازی_دختران

کاربری نوشت : عروش خانوم آیا وکیلم . عروش رفته کارت پایان خدمت بگیره . #سربازی_دختران

دختری نوشت : البته من کف پام صافه و معاف میشم . #سربازی_دختران

کاربری برای پسران ایرانی نوشت : بدبختا چرا خوشحالین دختران برن سربازی هر چی جاهای خوب و کار اداری و معلمی و امریه و ایناس میدن به دخترا . شما همش باید برین بالای برجک . #سربازی_دختران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*