سرانجام انتقاد عبدالله روا مجری ویدیو چک با سردار آزمون

سرانجام شوخی عبدالله روا مجری تلویزیون با سردار آزمون

عبدالله روا مجری تلویزیون که در یک برنامه تلویزیونی شوخی با سردار آزمون کرده بود درباره این شوخی صحبت کرد.

انتقاد و شوخی عبدالله روا از سردار آزمون

انتقاد و شوخی عبدالله روا از سردار آزمون

به گزارش اولی ها: ویدئو چک برنامه طنز شبکه ورزش چندی پیش و در پی عدم گل زنی های سردار آزمون با او شوخی کرد زیرا ماهیت این برنامه طنز است. این شوخی به مذاق سردار خوش نیامد و آزمون جواب تندی به عبدالله روا مجری برنامه داد.

جواب تند سردار آزمون به عبدالله روا

جواب تند سردار آزمون به عبدالله روا

حالا عبدالله روا که فرزند شهید است در این باره می گوید:

من به صورت شخصی عشق خلیل آزمون به فرزندش را ستایش می کنم. خلیل آزمون پدر پسر شجاع نیست، او خودش برای خودش اسم و رسمی دارد و ما او را نه به خاطر سردار که به خاطر خودش می شناسیم. خود آقا خلیل با من تماس گرفتند ؛تماسی که او با ادبیات خاص خودش که بی ادبانه نبود صحبت کرد و گلایه کرد که ما قصد تخریب سردار را داشته ایم.

اما برای چی ما باید سردار را تخریب کنیم؟خود من دوست دارم در روسیه حاضر باشم و سردار گل بزند و از شادی به آسمان بپرم. حرف من این است که سردار همانقدر که امروز متعلق به آقا خلیل است به من هم هست چرا که لباس تیم ملی کشورم را پوشیده است.نه فقط سردار که هر کسی که لباس تیم ملی ایران را بپوشد متعلق به همه مردم است. مثل پدرمن که سرباز بوده و برای مملکتش جنگیده و شهید شده است.

وقتی لباس ملی به تن می کنید شخصیت ملی هستید و من به عنوان یک ایرانی و یک رسانه ایرانی حق دارم به آن بپردازم.سردار بازیکن یک تیم محلی نیست، نماینده تمام مردم ایران است و خوب بودن و خوشحال بودنش موجب خوشحالی همه خواهد شد اما روی فرم نبودن یا خوب نبودنش روی همه تاثیر می گذارد. ما با مهدی طارمی خیلی بیشتر از سردار هم شوخی کردیم و از اینکه احساس مسئولیت و حس پرسشگری داریم و آنرا به مخاطب منتقل می کنیم خوشحال هستیم.

پرسشگری حق مسلم رسانه است هرچند قصدمان توهین نبوده است. بعد از اینکه سردار مدعی شد که از شخص من قصد شکایت دارد من چندباری از کشور خارج شدم و بعید می دانم که او شکایت کرده باشد چرا که قطعا من ممنوع الخروج می شدم. فکر می کنم سردار با دل پاکی که دارد آن موضوع را فراموش کرده است. در همین جا اعلام می کنم با وجود آنکه سردار آزمون در متنی که دراینستاگرامش نوشت به من و خانواده ام توهین کرد و آن توهین ها حق من نبود اما اگر او در جام جهانی آماده باشد و بازی های خوبی انجام بدهد و حقی بر گردن من باشد؛ می بخشمش.

سردار در اینستاگرامش متنی تند درباره من نوشت و درباره خانواده و شخصیت من صحبت های نادرستی کرد. اشکالی ندارد من هم سن سردار بودم از این هم خشن تر و تندتر برخورد می کردم. ما قصد توهین نداشتم و چه خوب است که بازیکنی که هر روز صحبت از انتقال او به لاتزیو و لیورپول و تیم های بزرگ دیگر است ظرفیت و قلب بزرگی داشته باشد. سردار قلب بزرگی دارد و از خانواده اصیلی است اما اگر با همین روحیه به لیگ ایتالیا برود با پاپاراتزی ها مشکلات خیلی زیادی پیدا خواهد کرد.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان