خانه » اخبار » اجتماعی » تلاش ستارگان هالیوود در کمک به ارتش اسرائیل + عکس

تلاش ستارگان هالیوود در کمک به ارتش اسرائیل + عکس

تلاش ستارگان هالیوود در کمک به ارتش اسرائیل برخی از ستارگان هالیوود با حضور در جشن دوستان اسرائیل که با حضور 1200 نفر برگزار شد کمک 60 میلیون دلاری برای ارتش اسرائیل جمع کردند .

نمیشد فهمید که چطور هنوز عده ای هستند که به ارتشی که کودکان و زنان و مردم بی دفاع را به گلوله میبندد کمک میکنند .

اسرائیل و ظلم های آنها به فلسطینیان سال های سال است که اثبات شده اما هنوز عده ای از ستارگان دنیا هستند که به ارتش اسرائیل کمک میکنند تا کودکان فلسطینی را به شهادت برسانند .

کمک ستارگان هالیوود به ارتش اسرائیل امسال در یک جشن 1200 نفره به جمع آوری 60 میلیون دلار برای ارتش رژیم صهیونیستی انجامید .

تلاش ستارگان هالیوود در کمک به ارتش اسرائیل

به نقل از پایگاه اینترنتی میدل‌ایست‌آی و به گزارش اولی ها ستاره‌های هالیوود در جشن هفتادمین سالگرد تأسیس ارتش رژیم صهیونیستی، مبلغ بی‌سابقه 60 میلیون دلار را برای نظامیان اسرائیلی جمع‌آوری کردند.

در جشنی که سازمان «دوستان ارتش اسرائیل» (اف آی دی اف) چند روز پیش در هتل بورلی هیلتون ایالت کالیفرنیا برگزار کرد، حدود 1200 حامی رژیم صهیونیستی از جمله چندین بازیگر و خواننده سرشناس آمریکایی حضور داشتند.

سال گذشته، «دوستان ارتش اسرائیل» 53.8 میلیون دلار را در مراسمی مشابه برای نظامیان رژیم صهیونیستی گردآوری کرده بودند. این سازمان حامی صهیونیست‌ها سال 2015 میلادی نیز 31 میلیون دلار (نصف مبلغ سال جاری) را برای ارتش اسرائیل جمع کرد.

سازمان اف آی دی اف ماه گذشته میلادی نیز طی مراسمی در هتل هیلتون شهر نیویورک که چهره‌های سرشناس اقتصادی آمریکا در آن حضور داشتند، 32 میلیون دلار برای نیروهای اشغالگر صهیونیستی جمع‌آوری کرد.

رژیم صهیونیستی به دلیل حمایت‌های مالی دولت آمریکا و سازمان‌های این کشور همچنان به اشغال فلسطین ادامه می‌دهد. ماه اکتبر سال جاری میلادی، نخستین بخش از بزرگترین بسته حمایتی ارتش آمریکا –به ارزش 38 میلیارد دلار برای یک دوره 10 ساله– به ارتش رژیم صهیونیستی تزریق شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*