خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » اجتماعی » سایت ثبت نام یارانه ها yaraneha.com جعلی است + سایت اصلی یارانه ها
سایت ثبت نام یارانه ها yaraneha.com جعلی است + سایت اصلی یارانه ها

سایت ثبت نام یارانه ها yaraneha.com جعلی است + سایت اصلی یارانه ها

سایت ثبت نام یارانه ها yaraneha.com جعلی است سایت ثبت نام یارانه به ادرس yaraneha.com جعلی بوده و این سایت هیچ اعتباری ندارد و سایت refahi.ir سایت رسمی یارانه ها می باشد

یارانه یکی از مسائل مهم ایران می باشد که بسیار پرطرفدار و برای سواستفاده گران فرصت خوبی برای کلاهبرداری می باشد که دیده شده که برخی با تاسیس سایت ثبت نام یارانه ها به آدرس yaraneha.com اقدام به کلاهبرداری کرده اند تا با ثبت نام مردم در این سایت برای یارانه ، اطلاعات مردم را برداشته و از آن سواستفاده کنند .

سایت ثبت نام یارانه ها

سایت ثبت نام یارانه ها

پست‌بانک‌ایران طی اطلاعیه‌ای مهم به دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب درباره سوء استفاده‌های احتمالی سودجویان از کارت‌های بانکی با آرم و لوگوی این بانک در فضای اینترنتی هشدار داد.

این بانک با اشاره به ارسال پیامک‌ از سوی برخی افراد فرصت‌طلب و سودجو به هموطنان درمورد ارائه اطلاعات کارت‌های بانکی جهت ثبت‌نام در مرحله سوم یارانه‌ها ، عنوان کرد: این بانک جهت دریافت اطلاعات افراد خانوار و ثبت در سامانه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، اطلاعیه و فراخوانی نداده و هیچگونه مسئولیتی هم در این راستا ندارد.

سایت ثبت نام یارانه ها

یارانه

براین اساس از هموطنان درخواست شده از پاسخگوئی به این پیامک‌ها و تکمیل فرم ثبت‌نام مرحله سوم یارانه‌ها با آرم و لوگوی بانک‌ها از جمله پست بانک ایران بر روی اینترنت خودداری نمایند.

برای هرگونه ثبت‌نام یا موارد مشابه آن هیچگونه نیازی به اطلاعات کارت بانکی افراد اعم از شماره کارت، تاریخ انقضاء، نام فرد و رمز مشتری نیست و امور مربوطه به ثبت‌نام هر درخواستی براساس شماره ملی اشخاص حقیقی و شناسه ملی اشخاص حقوقی صورت می‌پذیرد و موضوع یارانه‌ها نیز انحصاراً در اختیار سایت Refahi.ir است.

سایت ثبت نام یارانه ها

سایت ثبت نام یارانه ها رفاهی

سایتی جعلی با آرم و دیزاین پست بانک به آدرس www.yaraneha.com اقدام به ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی می‌کند که علاوه بر فرم ورود اطلاعات سرپرست خانواده، اطلاعاتی نظیر شماره کارت، رمز اینترنتی کارت، شماره شناسایی دوم، تاریخ انقاضی کارت و شماره موبایل را نیز طلب می‌کند.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است