خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات + عکس
سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات + عکس

سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات + عکس

سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات انتشار عکس سانسور شده عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات در مجله زندگی ایده آل

رضا قوچان نژاد معروف به رضا گوچی مدتی پیش با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر زن معروف ایران در حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس عقد و مدتی بعد مراسم عروسی خود را برگزار کردند .

پس از برگزاری عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات عکس های متعددی از مراسم عروسی این دو منتشر شد که گاها تکذیب و تایید شدند .

عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات

عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات

مجله زندگی ایده ال نیز با انتشار عکسی از رضا قوچان نژاد و همسرش در مجله خود به این موضوع پرداخت که با واکنش ساره بیات رو به رو شد و ساره بیات خواهر همسر رضا قوچان نژاد رو به رو شد که عکس سانسور شده و عکس واقعی را منتشر کرد .

مجله زندگی ایده ال نیز در واکنش به این اقدام با انتشار عکس واقعی پاسخ خود را در مورد سانسور عکس رضا قوچان نژاد و سروین بیات نوشت .

عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات

رضا قوچان نژاد و سروین بیات

مجله ایده ال در وصف این عکس نوشت :

عکسی که در مجله زندگی ایده آل امروز به چاپ رسیده عکسی است كه جهت چاپ با فوتوشاپ اصلاح شده و از این بابت از صاحبین حقیقی اثر عذر خواهی می شود و به احترام دوستداران محترم از عکس واقعی با اجازه این عزیزان در فضاي مجازي استفاده می شود… همه ما مي دانيم كه معيار ها و ضوابط انتشار تصاوير ستارگان محبوب در رسانه هاي مجازي در ايران با انتشار همان تصاوير در رسانه هاي رسمي كشور متفاوت است و تمام رسانه هاي رسمي كشور بايد قوانين و مقررات وزارت خانه هاي مربوطه را رعايت كنند و تصويري را منتشر كنند كه تا حد زيادي با تصاوير شبكه ها مجازي متفاوت است…

اين اقدام براي عزيزاني سوتفاهم بر انگيز بود كه از همينجا از ان عزيزان عذر خواسته و از انها مي خواهيم با درك محدوديت ها بر رسانه هاي رسمي اين اتفاق را يك روال در مطبوعات ايران بدانند و نه سو تفاهم و يا احيانا شيطنت مطبوعاتي ….

چرا كه ما همواره خواهان بهترين ها براي اين قهرمان ميهنمان هستيم


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter