خانه » اخبار ستارگان » سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات + عکس
loading...

سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات + عکس

سانسور عکس رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات انتشار عکس سانسور شده عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات در مجله زندگی ایده آل

رضا قوچان نژاد معروف به رضا گوچی مدتی پیش با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر زن معروف ایران در حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس عقد و مدتی بعد مراسم عروسی خود را برگزار کردند .

پس از برگزاری عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات عکس های متعددی از مراسم عروسی این دو منتشر شد که گاها تکذیب و تایید شدند .

عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات

عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات

مجله زندگی ایده ال نیز با انتشار عکسی از رضا قوچان نژاد و همسرش در مجله خود به این موضوع پرداخت که با واکنش ساره بیات رو به رو شد و ساره بیات خواهر همسر رضا قوچان نژاد رو به رو شد که عکس سانسور شده و عکس واقعی را منتشر کرد .

مجله زندگی ایده ال نیز در واکنش به این اقدام با انتشار عکس واقعی پاسخ خود را در مورد سانسور عکس رضا قوچان نژاد و سروین بیات نوشت .

عروسی رضا قوچان نژاد و سروین بیات

رضا قوچان نژاد و سروین بیات

مجله ایده ال در وصف این عکس نوشت :

عکسی که در مجله زندگی ایده آل امروز به چاپ رسیده عکسی است که جهت چاپ با فوتوشاپ اصلاح شده و از این بابت از صاحبین حقیقی اثر عذر خواهی می شود و به احترام دوستداران محترم از عکس واقعی با اجازه این عزیزان در فضای مجازی استفاده می شود… همه ما می دانیم که معیار ها و ضوابط انتشار تصاویر ستارگان محبوب در رسانه های مجازی در ایران با انتشار همان تصاویر در رسانه های رسمی کشور متفاوت است و تمام رسانه های رسمی کشور باید قوانین و مقررات وزارت خانه های مربوطه را رعایت کنند و تصویری را منتشر کنند که تا حد زیادی با تصاویر شبکه ها مجازی متفاوت است…

این اقدام برای عزیزانی سوتفاهم بر انگیز بود که از همینجا از ان عزیزان عذر خواسته و از انها می خواهیم با درک محدودیت ها بر رسانه های رسمی این اتفاق را یک روال در مطبوعات ایران بدانند و نه سو تفاهم و یا احیانا شیطنت مطبوعاتی ….

چرا که ما همواره خواهان بهترین ها برای این قهرمان میهنمان هستیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*