خانه » اخبار ستارگان » سانسور بهاره افشاری در برنامه دورهمی + عکس

سانسور بهاره افشاری در برنامه دورهمی + عکس

سانسور بهاره افشاری در برنامه دورهمی سانسور صحبت های بهاره افشاری در برنامه دورهمی که باعث شگفتی بهاره افشاری شد

بهاره افشاری که در برنامه دورهمی به مدت بسیار کم حضور پیدا کرده بود باعث شگفتی مردم شد که در صفحه اینستاگرام بهاره افشاری نیز این شگفتی دیده شد .

سانسور بهاره افشاری در دورهمی

سانسور بهاره افشاری در دورهمی

سانسور مصاحبه بهاره افشاری در برنامه دورهمی که زمان بسیاری از صحبت هایش حذف شده بود و سانسور این قسمت برنامه دورهمی به شدت محسوس بود که باعث واکنش بهاره افشاری شد .

بازیگر «پایان‌نامه» مهمان برنامه شنبه شب بیستم شهریور برنامه «دورهمی» بود. او پس از پخش این برنامه به حذف قسمت عمده‌ای از گفت‌وگوی خود با مهران مدیری اعتراض کرد.

سانسور بهاره افشاری در دورهمی

سانسور بهاره افشاری در دورهمی

بهاره افشاری در واکنش به سانسور حضورش در دورهمی نوشت :

بله درست حدس زدید این خود منم بعد از دیدن دورهمى.

نزدیک به سه هفته پیش قرار بود این برنامه پخش بشه که بنا به صلاحدید مدیران بنده قابل پخش نبودم و قرار بر حذف کلى برنامه شد. امروز یکباره خبر رسید قابل پخش شدم با اندکى سانسور راجع به مضوعاتى که راجع به ازدواج‌هاى این روزها و خانواده‌هاست . عجبا که نزدیک به ٢٠ دقیقه حذف شدم درست مثل خندوانه.

یعنى الان اینجانب رکورددار سانسور در برنامه هاى تلویزیونى هستم. چون این روزها به علت احترام به شعور مخاطب تمایلى به بازى در سریال‌هاى تلویزیونى ندارم سعى کردم با حضور در برنامه‌های پر مخاطبى مثل برنامه «دورهمى» آقاى مدیرى و به احترام ایشان و حفظ ارتباط هر چند کوتاه با شما عزیزان دل حضور داشته باشم ولى انگار اینم نشدنیه دیگه.

دوستان عزیز قیچى به دست من همون بازیگر ١٠ ساله تلویزیون این مملکت هستم چطور وقتى به عنوان خود حقیقى جلوى دوربین «خندوانه» و «دورهمى» می‌روم غیر قابل پخش می‌شوم! عجبا شما رو به خیر و ما رو پى کارمان.

6 دیدگاه

  1. یه جا شنیدم که خانم بهاره افشاری سکوتششون را شکست دادند ولی من همچین جرئتی نداشتم که سکوتم را بشکونم خیلی نظر دادم ببخشید

  2. حتی اگه با پسر بچه ها ارتباط خوبی برقرار نداشته باشند ولی دلم می خواد پیشش باشم

  3. سلام حالتون خوبه امیدوارم همیشه شاد باشی و تبریک می گم که خانم بهاره افشاری در برنامه دورهمی تشریف آوردند هر چند دلم برایه پسر جوان و مرد ها میسوزه در کناره دختر بچه ها و زنان ولی احساس میکنم
    یه جورهای دلم برایه خانم بهاره افشاری سوخت چون دلم میخواد باهاشون همزهپنداری کنم همین حتی اگه خدایه نکرده یه دلخوری داشته باشند ولی دلم می خواهد پیشش باشم

  4. اتفاقا بازیکر خوبی هست همیشه حرف حق رو میزنه

  5. برای مسئولین متاسفم

    • خوشگله! متاسف نباش چون حرفا و کارای ین خانم باعث تاسفه و از اون بدتر طرفدارایی مثل شما که ندونسته دارید خرده می گیرید. برای فرهنگ ایران متاسفم که همچین آدمایی میشن الگو و هنرمند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*