خانه » اخبار ستارگان » سامیه لک پیشنهاد بازی در شبکه جم GEM را رد کرد + عکس

سامیه لک پیشنهاد بازی در شبکه جم GEM را رد کرد + عکس

سامیه لک پیشنهاد بازی در شبکه جم GEM را رد کرد شبکه جم به دنبال جذب سامیه لک بازیگر زن ایرانی بوده که پیشنهاد GEM به سامیه لک توسط بازیگر زن ایرانی رد شد .

در سال های اخیر پررویی شبکه جم در جذب بازیگران و به فساد کشیدن بازیگران زن ایرانی غیر قابل وصف بوده است .

سامیه لک در شبکه جم

سامیه لک

سامیه لک بازیگر زن ایرانی نیز مورد توجه شبکه جم قرار گرفته و GEM قصد به فساد کشیدن سامیه لک را نیز داشته است که با دست رد سامیه لک رو به رو شد .

شبکه جم در سال اخیر با وعده های توخالی بازیگران ایرانی اللخصوص بازیگران زن ایرانی را جذب کرده و پس از مدتی که آنها را به فساد میکشاند بازیگران زن را با بی احترامی بیرون میکند .

رابعه اسکویی ، هرمز سیرتی ، سارا نوربخش و … کسانی بودند که در همین چند مدت اخیر از سواستفاده های شبکه جم و وعده های پوشالی شبکه جم رونمایی کردند و ابراز پشیمانی کردند .

بی شک بر هیچکس پوشیده نیست که بازگشت بازیگران مرد کم دردسرتر از بازگشت بازیگران زن به ایران است .

کشف حجاب بازیگران زن ایرانی قبل از بازی در فیلم های شبکه جم پل های پشت سرشان را خراب میکند و کمی راه برگشت به ایران را سخت میکند .

سامیه لک

سامیه لک

رو که نیست سنگ پای قزوین است که شبکه جم هنوز با این همه افشاگری ها از وعده های پوشالیشان باز هم به دنبال جذب بازیگران زن ایرانی است .

پیشنهاد شبکه جم به سامیه لک بازیگر زن ایرانی فیلم مرگ تدریجی یک رویا یکی از جالب ترین اقدامات شبکه جم در ماه های اخیر بوده است .

سامیه لک بازیگر جوان ایرانی که مدتیست خبر مهاجرتش به آمریکا خبرساز شده است مورد توجه شبکه جم قرار گرفته است .

ستاره اسکندری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: خدا را شکر سامیه لک حال بسیار خوبی دارد.

وی ادامه داد: تا حدود 10 روز آینده سامیه لک به ایران می آید و قرار است در این سری از آمدنش، مدت زمان بیشتری بماند.

سامیه لک در شبکه جم

سامیه لک

بازیگر سریال تلویزیونی “مرگ تدریجی یک رویا” تصریح کرد: تا جایی که بنده اطلاع دارم، برای کار کردن در شبکه “GEM” به سامیه لک هم پیشنهاد هایی داده شده اما او قبول نکرده چرا که به شدت علاقمند است در ایران فعالیت داشته باشد.

اسکندری اظهار کرد: به تازگی در دو فیلم سینمایی “دریاچه ماهی” و ” خانه کاغذی ” به ایفای نقش پرداخته ام.

وی افزود: در جدیدترین اثر سینمایی تهمینه میلانی، “ملی و راه های نرفته اش” نیز حضور پیدا کرده ام.

بازیگر فیلم سینمایی “خانه کاغذی” خاطرنشان کرد: سه اثر دارم که برای جشنواره فیلم فجر آماده شده؛ اما نمی دانم که کدام یک از آن ها به جشنواره راه پیدا می کند.

سامیه لک

سامیه لک

گفتنی است، ستاره اسکندری و سامیه لک در سریال تلویزیونی “مرگ تدریجی یک رویا” به کارگردانی فریدون جیرانی در نقش دو خواهر به نام های ساناز و مارال در مقابل یکدیگر به ایفای نقش می پرداختند.

در این اثر همچنین دانیال حکیمی، آشا محرابی، مهسا کرامتی، مائده طهماسبی، فریدون محرابی، شیوا خنیاگر و ناصر طهماسب به ایفای نقش پرداخته اند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*