روز و ساعت جدید پخش فصل دوم عصر جدید قبل از محرم

عصر جدید
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۵-۱۲
426 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

روز و ساعت جدید پخش فصل دوم عصر جدید قبل از محرم از این هفته برنامه « عصر جدید » شنبه‌ و یکشنبه‌ ، سه‌ شنبه‌ و چهارشنبه‌ هم روی […]


روز و ساعت جدید پخش فصل دوم عصر جدید قبل از محرم

از این هفته برنامه « عصر جدید » شنبه‌ و یکشنبه‌ ، سه‌ شنبه‌ و چهارشنبه‌ هم روی آنتن شبکه سه سیما می رود . دلیل اضافه شدن روزهای پخش این مسابقه تلویزیونی ، تداخل زمان پخش با مسابقات ورزشی مهم و پایان پخش مرحله دوم قبل از فرا رسیدن ماه محرم است . مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران که از ۱۹ تیرماه به طور موقت ، به دلیل موج دوم کرونا متوقف شد ، حالا به ضبط خود ادامه می‌ دهد ، اما شرایط عصرجدید تغییر کرد و با تشدید مراعات‌ های بهداشتی و اِعمال شدید مفاد پروتکلی که از طرف وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا ابلاغ شده ، در حال تولید می باشد .  از جمله این تغییر وضعیت عمده می‌ توان حذف تماشاگران در استودیو ، تعطیلی بخش‌ هایی از پشت صحنه همانند استودیوی همراهان و خانواده شرکت‌ کننده ه ، انجام تست کرونا از تمامی عوامل و شرکت‌‌ کننده‌ ها و کم کردن نفرات تیم ضبط و تولید این برنامه را نام برد .

عصر جدید

عصر جدید

احسان علیخانی قبلا هم در این برنامه با تاکید گفت ، خیلی شرایط سختی برای ادامه ضبط عصرجدید داریم اما داریم تلاش می‌ کنیم با همه رعایت‌ های قانونی و بهداشتی ، این شادی و دلخوشی برای مردم بماند و بتوانیم این برنامه را راهی آنتن کنیم . عصرجدید شنبه‌ ها و یکشنبه‌ ها پخش می‌ شود و منتظر قسمت پنجم از دور دوم این مسابقه تلویزیونی در آغاز هفته‌ ای که می‌ آید ، باشید . در این مرحله ، رای شماست که تعیین می‌ کند کدام اجرا به نیمه‌ نهایی برسد .

پاسخی بگذارید