روز و ساعت جدید پخش فصل دوم عصر جدید قبل از محرم

عصر جدید
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۵-۱۲
218 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

روز و ساعت جدید پخش فصل دوم عصر جدید قبل از محرم از این هفته برنامه « عصر جدید » شنبه‌ و یکشنبه‌ ، سه‌ شنبه‌ و چهارشنبه‌ هم روی […]


روز و ساعت جدید پخش فصل دوم عصر جدید قبل از محرم

از این هفته برنامه « عصر جدید » شنبه‌ و یکشنبه‌ ، سه‌ شنبه‌ و چهارشنبه‌ هم روی آنتن شبکه سه سیما می رود . دلیل اضافه شدن روزهای پخش این مسابقه تلویزیونی ، تداخل زمان پخش با مسابقات ورزشی مهم و پایان پخش مرحله دوم قبل از فرا رسیدن ماه محرم است . مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران که از ۱۹ تیرماه به طور موقت ، به دلیل موج دوم کرونا متوقف شد ، حالا به ضبط خود ادامه می‌ دهد ، اما شرایط عصرجدید تغییر کرد و با تشدید مراعات‌ های بهداشتی و اِعمال شدید مفاد پروتکلی که از طرف وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا ابلاغ شده ، در حال تولید می باشد .  از جمله این تغییر وضعیت عمده می‌ توان حذف تماشاگران در استودیو ، تعطیلی بخش‌ هایی از پشت صحنه همانند استودیوی همراهان و خانواده شرکت‌ کننده ه ، انجام تست کرونا از تمامی عوامل و شرکت‌‌ کننده‌ ها و کم کردن نفرات تیم ضبط و تولید این برنامه را نام برد .

عصر جدید

عصر جدید

احسان علیخانی قبلا هم در این برنامه با تاکید گفت ، خیلی شرایط سختی برای ادامه ضبط عصرجدید داریم اما داریم تلاش می‌ کنیم با همه رعایت‌ های قانونی و بهداشتی ، این شادی و دلخوشی برای مردم بماند و بتوانیم این برنامه را راهی آنتن کنیم . عصرجدید شنبه‌ ها و یکشنبه‌ ها پخش می‌ شود و منتظر قسمت پنجم از دور دوم این مسابقه تلویزیونی در آغاز هفته‌ ای که می‌ آید ، باشید . در این مرحله ، رای شماست که تعیین می‌ کند کدام اجرا به نیمه‌ نهایی برسد .

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

شب لیله الرغائب سال ۹۷/اعمال شب لیله الرغائب شب آرزوها
واکنش محسن تنابنده به حذف رقص ارسطو در بازپخش پایتخت۵
سمانه زندی در مراسم دختر شایسته مسلمان / عکس
مزدک میرزایی به همراه آرشیو بزرگ ورزشی ایران مهاجرت کرد
سریال شهرزاد۲ ،دوازده روز دیگر توزیع می‌شود
قیمت خودرو در بازار ایران (12 شهریور 1397)
حکم ناسزا گفتن درخلوت و تنهایی خود به دیگران
انواع قرص‌ های تاخیری را بشناسید
رمان عاشقانه منفی عشق – قسمت بیستم
ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل رونمایی خواهد شد