ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل رونمایی خواهد شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۵-۰۷
2202 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه فناوری اطلاعات مطالبی را درباره ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با […]


ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه فناوری اطلاعات مطالبی را درباره ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل در اختیار شما قرار دهد! در این مقاله با ما همراه باشید .

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل – خانواده هوای واچ

هواوی در سال های گذشته مدل‌ های گوناگونی از ساعت‌ های هوشمند را با سیستم عامل‌ های Android Wear و Wear OS تولید کرد . مهم‌ترین محصولات پوشیدنی این شرکت ، می تواند خانواده هواوی واچ باشد که برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۵ معرفی شده است . از مه ۲۰۱۸ تاکنون هواوی فعالیت خاصی در این حوزه نداشته است ، اما گواهی‌ نامه‌ های اخیر مرتبط با این شرکت نشانگر این است که چینی‌ها همچنان به این پلتفرم علاقه‌مندند . احتمالا ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل ارائه شود که در ادامه اطلاعاتی را درباره این محصول در اختیار شما قرار می دهیم .

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل – ساعت های هوشمند هواوی

لیست‌های منتشر شده اطلاعات زیادی درباره نسل بعدی ابزارک‌ های پوشیدنی هواوی را در اختیار ما قرار نمی دهد ؛ اما تعدادی از محصولات که ظاهرا ساعت‌های هوشمند این شرکت می باشند، با شماره مدل‌ های CSN-AL00 و CSN-AL01 و CSN-BX9 در این اسناد ظاهر می شود . هواوی هنوز به‌ صورت رسمی درباره ابزار های پوشیدنی جدید خود صحبتی نکرده است، اما می‌توان گفت احتمالا هواوی واچ ۳ در راه است. زیرا پسوند BX9 پیش از این در شماره مدل هواوی واچ ۲ نیز دیده شد که از سیستم عامل Wear OS بهره مند است .

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل – استفاده از سیستم عامل گوگل

با توجه به این که تمام مدل‌ های قبلی از سیستم عامل گوگل استفاده کردند، ظاهرا این بار هم چینی‌ها از Wear OS به عنوان سیستم عامل هواوی واچ ۳ استفاده خواهند کرد. که اگر این چنین باشد، باید از چیست‌ اسنپ دراگون ۳۱۰۰ و یا حتی اسنپ دراگون ور ۴۲۹ برای سازگاری بهتر با سیستم عامل استفاده شود . همچنین هواوی می‌تواند از سیستم عامل Light OS خود که سبک‌تر است نیز بهره ببرد که نیازی به سخت افزاری قدرتمند ندارد.

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ با Wear OS گوگل – ساعت هوشمند ویژه کودکان

در گذشته نیز این کمپانی از سیستم عامل خود در واچ GT استفاده کرد که به دلیل پشتیبانی از ویژگی‌های مربوط با سلامتی و ورزش، مصرف انرژی کم و در نهایت عمر باتری بسیار مناسب با استقبال کاربران مواجه شده بود . علاوه بر سه مدل ذکر شده، دستگاه دیگری هم با شماره مدل ALX-AL10 ثبت شد که گویا ساعت هوشمند ویژه کودکان خواهد بود . همچنین اگر هواوی پیرو برنامه گذشته خود باشد ، انتظار داریم در نمایشگاه IFA برلین که در شهریور برگزار خواهد شد ، از ساعت‌های هوشمند جدیدش رونمایی نماید .

پاسخی بگذارید