دعوت ساشا سبحانی آقازاده جنجالی از حسن روحانی برای همکاری

ساشا سبحانی از حسن روحانی برای همکاری برای کمک به مردم دعوت کرد

حساب مشترک ساشا سبحانی و حسن روحانی درخواست آقازاده جنجالی از رئیس جمهور

حسن روحانی و ساشا سبحانی

بی شک برای مردم ایران نام لات های مجازی مثل ساشا سبحانی آقازاده جنجالی ایرانی بسیار آشناست زیرا که این روزها لات های مجازی معروف تر از هنرمندان و ورزشکاران ایرانی هستند و شاید به همین دلیل برخی سلبریتی ها به اینستاگرام و تلگرام علاقه مند شدند .

ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق ایران که این روزها به شدت جنجالی شده و هر روز داستانی برای تیتر شدن در رسانه ها دارد دوباره خود را تیتر رسانه ها کرد .

دعوت ساشا سبحانی از حسن روحانی رئیس جمهور ایران برای باز کردن حساب مشترک برای کمک مالی به مردم ایران از رفتارهای عجیب این لات مجازی می باشد که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است .

[irp posts=”79057″ name=”حمله ساشا سبحانی به بهاره رهنما“]

ساشا سبحانى فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا که طى ماه‌هاى گذشته با رفتار و پست‌هاى عجیب و پرحاشیه‌اش خبرساز شده بود، این بار حسن روحانى رئیس‌جمهور کشور را به چالشى عجیب دعوت کرده است.

حساب مشترک ساشا سبحانی و حسن روحانی درخواست آقازاده جنجالی از رئیس جمهور

ساشا سبحانی

این آقازاده جنجالى از رئیس جمهور دعوت کرده تا با گشایش یک حساب بانکى مشترک و واریز وجوهى که برای کمک به مردم استفاده خواهد شد، با او همکاری کند.

گفتنى است؛ ساشا سبحانى طى ساعات گذشته با انتشار چند ویدئوى مختلف در صفحه شخصى اینستاگرام خود رئیس جمهور را مورد خطاب قرار داده است.

این نخستین بار نیست که این آقازاده جنجالی چهره‌های مشهور را به چالش‌ دعوت می‌کند. ساشا سبحانی همچنین طی ماه‌های اخیر با انتقاد از برخی از سلبریتی‌ها و هنرمندان آن‌ها را نیز به چالش دعوت کرده بود و حرف‌های وی بازتاب گسترده و البته متفاوتی در بین کاربران فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

منطبق با کلید واژه: مطالب متفرقه