خانه » فرهنگ و هنر » فیلم » ساخت فیلم گشت ارشاد 2 در سال 95 + عکس

ساخت فیلم گشت ارشاد 2 در سال 95 + عکس

ساخت فیلم گشت ارشاد 2 در سال 95 سعید سهیلی از اتمام نوشتن فیلم گشت ارشاد 2 و ساخت این فیلم به زودی خبر داد

سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی گشت ارشاد که در سری اول خود باعث ایجاد جنجال و سر و صدای فراوانی شد این بار از ساخت سری دوم گشت ارشاد را و عرضه در سینماهای ایران خبر داد .

گشت ارشاد 2

گشت ارشاد 2

سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی «کلاشینکف» که به تازگی قرار است فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 را بسازد، درباره مراحل ساخت این اثر سینمایی گفت: تا به این لحظه مشغول به نوشتن فیلمنامه «گشت ارشاد 2»، هستم و هنوز تکمیل نشده است. در نتیجه با توجه به شرایط موجود در زمان نزدیک اتفاق خاصی نخواهد افتاد اما سال آینده ساخت فیلم را آغاز خواهم کرد. زمان مشخصی برای پیش‌تولید و تولید این فیلم سینمایی نمی‌توانم بدهم چون هنوز فیلمنامه تکمیل نشده است.

وی در ادامه افزود: لوکیشن فیلم سینمایی «گشت ارشاد 2» هم در تهران خواهد بود و سه بازیگر قسمت یک این فیلم سینمایی در «گشت ارشاد2» نیز حضور پیدا خواهند کرد اما سایر بازیگران به احتمال آنچه که در فیلمنامه پیش می‌رود حضورشان به طور قطعی مشخص نیست.

سهیلی در ارتباط با این پرسش که آیا نگران این نیستید که حاشیه‌های که برای «گشت ارشاد 1»، به وجود آمد در «گشت ارشاد 2» نیز به وجود نیاید، گفت: ابتدا اعتراض می‌کنم مشکلی که برای «گشت ارشاد 1» به وجود آمد پیش از هر چیز یکه سوء تفاهم بود و بعد از اینکه بزرگواران، معترضین و مخالفین آن دیدند قانع شدند که چیزی جز سوء تفاهم نبوده است البته این نکته را باید بگویم که این فیلمنامه با قسمت یک گشت ارشاد زمین تا آسمان متفاوت است بلکه دارای قصه‌ای مستقل است. اما اگر «گشت ارشاد 1» هم اکنون اکران شود بعید مشکلی برایش پیش بیاید.

وی در ادامه اظهار کرد: همان سه شخصیت که در «گشت ارشاد 1» حضور داشتند در اینجا نیز اتفاقات اصلی را رقم می‌زنند اما در شرایط و موقعیت جدیدی قرار می‌گیرند، اما چون فیلمنامه کامل نشده است نمی‌توانم صحبتی از شرایط و موقعیت آنها بگویم. اما بخش‌های کمدی آن بیشتر از «گشت ارشاد 1» خواهد بود. در «گشت ارشاد 2» شاهد طنزهای فاخرتر با کیفیت بهتر خواهیم بود.

سهیلی در پایان خاطر نشان کرد:‌ در هنگام نوشتن فیلمنامه بیشتر از اینکه به بازیگران آن فکر کنم به خود قصه و روند منطقی که باید پیش بگیرد فکر می‌کنم، این که قصه درست در بیاید از همه چیز برایم مهمتر است. ساعد سهیلی در «گشت ارشاد 1» نقش پررنگی داشت در اینجا هم همینطور است اما بر اساس آن چیزی نمی‌نویسد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*