ساخت سریال شبهای برره2 + عکس

ساخت سریال شبهای برره2

به گزارش اولی ها: به تازگی امیرمهدی ژوله با انتشار یک عکس در فضای مجازی حسابی سر و صدا به پا کرد. این عکس به نظر بازگشت سریال شبهای برره 2 را نشان می‌داد.

ساخت سریال شبهای برره2

ساخت سریال شبهای برره2

روز گذشته انتشار عکسی از دیدار چهره‌هایی چون مهران مدیری، پیمان و مهراب قاسم‌خانی، امیر مهدی ژوله و سیامک انصاری خبر ساز شد، به طوری که بسیاری از کاربران فضای مجازی در صفحات شخصی خود به این دیدار واکنش نشان دادند و دیدار همکاران سابق «شب های برره» را شروعی دوباره برای این پروژه قلمداد کردند.

امیرمهدی ژوله با انتشار این عکس نوشت: «خبر آمد خبری در راه است»، جمله‌ای که گمانه‌زنی‌ها را درباره همکاری دوباره این گروه خاطره‌انگیز را قوت بخشید و از سویی دیگر نیز مرتضی میرباقری، معاون سیما روزگذشته در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها از ساخت سریال طنز ۹۰ قسمتی توسط مهران مدیری گفت و توضیح داد:

مهران مدیری با یک سریال ۹۰ شبی برمی‌گردد. با او که علاقه‌مند به ساخت سریالی پس از دورهمی بود مذاکراتی انجام شده است و متون آن درحال نگارش است. مسئولیت این کار نیز برعهده سیما فیلم است.

دوران همکاری مهران مدیری و قاسم‌خانی‌ها، دوران پرباری بود. این که این همکاری بخواهد ادامه پیدا کند مخصوصا در پروژه‌ای مثل سریال شب‌های برره 2 که بسیاری از ما طرفدارش هستیم، بسیار جالب توجه است.

سریال شبهای برره

سریال شبهای برره

سریال نودشبی که مرتضی میرباقری، معاون سیما وعده تولیدش را داد و بعد هم توسط خود مهران مدیری مورد تایید قرار گرفت، مجموعه‌ای است که گفته می‌شود بارها و بارها در تمام این سال‌ها صحبت تولیدش تحت عنوان سریال شب‌های برره 2 به میان آمده؛ اما این پروژه هیچ‌گاه موفق به گذراندن موانع موجود در پیش پایش نشده است. یکی از نویسندگان این طرح که مایل به ذکر نامش در این گزارش نبود به «شهروند» می‌گوید که نقطه آغاز این پروژه نود شبی صحبت‌هایی بوده که میان مهران مدیری و دکتر کرمی مدیر سیما فیلم به میان آمده و درنهایت به این مجموعه ختم شده است. مجموعه‌ای که قرار است تحت عنوان سریال شب‌های برره 2 ساخته شود. البته همه چیز درحال حاضر در مرحله طرح است و باید دید نویسندگان بعد از ارایه طرح اولیه در چه زمانی خواهند توانست پروژه را به جایی برسانند که بشود روی تولیدش برنامه‌ریزی کرد. این نویسنده با اشاره به این که دکتر کرمی که پیشتر به‌عنوان مدیر شبکه نسیم در ساخته شدن دورهمی و خندوانه هم نقش موثری داشته، یکی از مدیرانی است که همیشه در کارنامه‌اش پای پروژه‌های بلندپروازانه ایستاده و بنابراین اگر قرار باشد این سریال در جایی ساخته شود، شاید نتوان مدیر و حامی بهتری از دکتر کرمی برای پروژه جدید مهران مدیری پیدا کرد.

پیش از این در سال‌های 92-93 هم یک‌بار بحث ساخته شدن سریال شب‌های برره 2 مطرح شده بود که چون مدیری با پیمان قاسم‌خانی اختلاف‌ داشت و در خبرها آمده بود که قاسم‌خانی قبول نکرده سرپرست نویسندگان فصل دوم «شب‌های برره» باشد، تولید این سریال کنسل شد و مهران مدیری سراغ پروژه‌های دیگر خود رفت.

منطبق با کلید واژه: سریالفرهنگ و هنرفیلم