زیرآب زنی از فیلم لس آنجلس – تهران در توئیت مهناز افشار + عکس

زیرآب زنی از فیلم لس آنجلس – تهران در توئیت مهناز افشار بازیگر زن ایرانی مهناز افشار از زیرآب زنی از فیلم لس آنجلس – تهران خبر داد .

دنیای فرهنگ و هنر در ایران هر روز با حاشیه ها و نکات جالب توجهی رو به رو میگردد که شنیدنیست .

مهناز افشار یکی از بازیگران پرحاشیه که در صفحات مجازی فعالیت بسیاری دارد با صحبت از فیلم جدید خود لس آنجلس – تهران جنجال ساز شد .

زیر آب زنی از فیلم لس آنجلس – تهران در توئیتی توسط مهناز افشار اعلام شد که کسی قسم خورده که باید زیرآب این فیلم را بزند .

زیرآب زنی از فیلم لس آنجلس - تهران در توئیت مهناز افشار

مهناز افشار معتقد است که نباید جلوی انتقادهایی که از فیلم «لس‌ آنجلس – تهران» می‌شود، موضع گرفت. او در عین حال از رفتارهای غیراخلاقی در جهت تخریب فیلم گلایه کرد.

افشار که در این فیلم کنار پرویز پرستویی و گوهر خیراندیش جلوی دوربین رفته است، در پاسخ به برخی انتقادهایی که از فیلم می‌شود در توییتر نوشت : «اینکه یک فیلم سینمایی یا هر چیزی را دوست داشته باشیم یا نه حق طبیعی همه است و نباید معترض دوست نداشتن یا داشتن اونها شد! اما وقتی مواجه میشی به جملاتی چون; من قسم خوردم زیر آب این فیلم رو بزنم، یکم از انصاف به دوره و کاملا معلوم میشه دیگه بحث سلیقه نیست.»

این بازیگر در توییت دیگر درباره نوع شوخی‌های فیلم نوشت: « اینکه این فیلم فانتزی است و سبک کمدیش به دور از شوخی های جنسی است رو باید مد نظر قرار بدیم و قرار نیست به چیزهایی بخندیم که همیشه میخندیدیم ! اما همچنان معتقدم قرار نیست همه هم سلیقه باشند.»

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان