خانه » مد و زیبایی » زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب با عکس

زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب با عکس

زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب خانم شو مین زن 50 ساله چینی با پوست زیبا و اندام متناسب و شیک پوشی خود لقب زیبای جادویی را دریافت کرد .

زیبایی در خانم ها یکی از ویژگی هایی است که همه خانم ها تلاش میکنند آن را برای تمام عمر خود حفظ کنند .

زن 50 ساله چینی برخلاف سن خود پوست شفاف و اندام متناسب و شیک پوشی اش را آنقدر حفط کرد که هم اکنون لقب زیبای جادویی را گرفت .

زیبای جادویی لقبی است که وبسایت خبری چینی به شو مین زن 50 ساله چینی به علت زیبایی خارق العاده اش در این سن داده است .

زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب

زن چینی ملقب به زیبای جادویی

خانم شو مین Xu Min با سن 50 اهل چین با وجود پوست شفاف، تناسب اندام و شیک پوشی اش، اغلب با خواهر دختر 25 ساله اش اشتباه گرفته می شود.

ظاهرا راز چهره جوان این خانم مراقبت پوست، زمان خواب کافی و ذهن آرام است.

یکی از وب سایت های خبری چینی او را با لقب “زیبای جادویی” نام می برد. این خانم طرفدار گوشواره های پرزرق و برق و کفش های پاشنه بلند است و همیشه دوست دارد در بهترین تیپ خود باشد حال چه مهمانی عصرانه باشد و چه خرید ساده ای از سوپرمارکت. او می گوید بهترین همراه او در خرید، دخترش است و همیشه سلیقه او را در مد و لباس تحسین می کند.

“من و دخترم دوستان بسیار خوبی هستیم. به هیچ وجه هیچ اختلاف سنی بین ما نیست.”

خانم شو چهارسال پیش بازنشسته شد و می گوید در ابتدا کنار آمدن با اوقات فراغت ، برایوی بسیار سخت بوده است. او به گزارشگر محلی گفت: “من دوست ندارم دست از کار بردارم. ترجیح می دهم خود را مشغولکار نگه دارم.

زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب

شو مین ملقب به زیبای جادویی

بعد از بازنشستگی وقت زیادی را صرف جستجو در اینترنت و نوشتن خاطرات کردم تا احساس پیری به من دست ندهد. ولی با این حال هنوز هم فکر می کنم از اجتماع جا مانده ام.”

راز چهره جوان این خانم خواب کافی و ذهن آرام و مراقبت های روزمره پوست است ولی به تدریج او روشی را یافت تا دوباره مشغول باشد. خانم شو می گوید خود را با انجام کارهای خانه و رفتن به سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مشغول نگه داشت.

زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب

زن چینی ملقب به زیبای جادویی

“من هر دو ماه یک بار موهایم را رنگ می کنم. در غیراین صورت می توانید موهای خاکستری مرا مشاهده کنید.” او همچنین به گل علاقه زیادی دارد ، از این رو به کلاس گل آرایی و تزئینات با گل می رود تا ذهن خود را آرام نگه دارد.

شوهر او با نام فامیلی هوآنگ می گوید بسیار از چهره جوان همسرش احساس خوبی دارد و حتی ادعا می کند برخی همسرش را با یک خانم جوان اشتباه می گیرند و تصور می کنند وی پنهانی با زن جوانی ارتباط دارد.

زیبای جادویی لقب زن 50 ساله با پوست زیبا و اندام متناسب

شو مین ملقب به زیبای جادویی

آقای هوآنگ میگوید:”همسر من زیباست و به مراقبت های پوست نیز علاقه دارد، ولی مهم تراز همه او انسان سخاوتمندی است. او هر روز ساعت 9 شب می خوابد و از خودش مراقبت می کند.”

3 دیدگاه

  1. خیلی شاداب وجوون مونده, خوشکله,باور کردنی نیست که حتی چهل ساله باشه, متاسفانه الان حتی دخترای ۱۸ساله ما تو اغلب شهرای صنعتی,راحت ۲۸_۲۹می خورن,حقیقت اینه فقط از مشکلات جامعه نیس, بعضیااعتماد بنفسشون بسیار کمه و برای ترس از عقب نیافتادن از هم دوره هاشون با عملای اغلب وسواس گونه تا واقعا ضروری زیبایی طبیعی چهرشونو به سادگی نابود میکنن.

  2. در تهران خانم جوان سی ساله‌ای در زیر زمین یکی از دفترهای تایپ هست که هیچکس باورش نمیشه کمتر از ۵۰ سالش باشه. بیچاره نمره چشمش حداقل ۴ هست و صب تا شب واسه یه لقمه نون پشت دستگاه مشغول تایپه تا زندگیش فقط بگذره. بعدش ۹شب تازه متون تایپی باقی مونده رو میبره خونه تا نصف شب تمامش کنه تا حقوقش کم نشه‌.
    این خانم ۵۰ساله چینی کافیه ۱ماه بیاد تهران تو هوای کثیف و ترافیک و وضعیت پر استرس ما قرار بگیره، اونوقت دوست دارم قیافش رو ببینم که کمتر از ۶۰ سال نشون میده یا نه ؟!

    • آقا وحید کاملا با نظرتون موافقم. این جادویی که تو این خبر حرف ازش زده شده چیزی جز پول نیست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*