خانه » اخبار » حوادث » خودکشی زهرا نویدپور به دلیل تجاوز نماینده مجلس به زن دروغ یا واقعیت

خودکشی زهرا نویدپور به دلیل تجاوز نماینده مجلس به زن دروغ یا واقعیت

خودکشی زهرا نویدپور مدعی تجاوز سلمان خدادادی نماینده ملکان به وی

خودکشی زهرا نویدپور به دلیل تجاوز نماینده مجلس به زن دروغ یا واقعیت

زهرا نویدپور و سلمان خدادادی

یکی از خبرهای داغ فضای مجازی در این روزها خبر تجاوز نماینده مجلس شورای اسلامی به زن جوانی بوده است که با خودکشی زن همراه شده است .

زهرا نویدپور زن جوانی که مدعی است که سلمان خدادادی که نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی ایران است به وی تجاوز کرده است خودکشی کرده است .

کلیپی به زبان ترکی از زهرا نویدپور در اینستاگرام منتشر شده است که وی مدعی است سلمان خدادادی به او تجاوز کرده است و اتفاقات روز حادثه را بیان میکند .

زهرا نویدپور در کلیپ دیگری میگوید که وی توسط نماینده ملکان تهدید شده که اگر به کسی بگوید هیچکس باور نمیکند و فقط آبروی خودش و خانواده اش میرود .

تجاوز نماینده ملکان به زهرا نویدپور

زهرا نویدپور

این ادعاهای زهرا نویدپور هنوز ثابت نشده است و فقط در حد حرف است و ماموران امنیتی کشور عزیزمان ایران پیگیر این ماجرا شده اند .

گفتنیست که مهدی علیمرادی در گفتگو با خبرنگار در مورد مرگ زهرا نویدپور اظهار داشت: دو روز قبل دختر جوانی به نام زهرا نویدپور در ملکان خودکشی کرده و این موضوع محرز شده است.

وی سپس ادامه داد: در ظاهر خودکشی صورت گرفته و برای مشخص شدن جزئیات و دلایل این موضوع جسد متوفی به پزشکی قانونی اعزام شده تا بررسی های دقیق و علمی روی جسد متوفی انجام شود.

وی سپس ادامه داد: دو یا سه روز زمان نیاز است تا دلایل این خودکشی و جزئیات بیشتر آن مشخص شود. تا مشخص نشدن موضوع نظر قطعی نمی توانیم اعلام کنیم.

دادستان شهرستان ملکان با تاکید بر اینکه فعلا در مرحله تحقیقات و بررسی هستیم، افزود: جزئیات دقیق فوت خانم زهرا نوید پور تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.

گفتنی است در ماه های گذشته فایل صوتی از این خانم در فضای مجازی پخش شده بود که در آن متوفی ادعاهایی نسبت به یکی از نماینده های مجلس مطرح کرده بود.

بر اساس اخبار رسیده، جسد نویدپور روز یکشنبه ۱۶ دی به بیمارستان فارابیِ شهرستانِ ملکان منتقل و پس از تشخیص قطعی بودن مرگ وی به پزشکی قانونی مرکز استان منتقل شده تا علل مرگ او بررسی شود.

علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در این باره نظری در توئیتر منتشر کرده است .

خودکشی زهرا نویدپور به دلیل تجاوز نماینده مجلس به زن دروغ یا واقعیت

توئیت علیرضا زاکانی

علیرضا زاکانی نوشت : ادعای خودکشی دختری از سوءاستفاده نماینده شهرستان ملکان نیاز به اثبات در دادگاه دارد ولی کمیسیون تحقیق مجلس هشتم بعد از بررسی های زیاد رای به عدم صلاحیت این نماینده داد که اتفاقا” با دفاع دکتر پزشکیان وی در مجلس ماند و بالطبع ایشان در صورت اثبات باید پاسخگوی این اتهام نیز باشد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*