خانه » اخبار » حوادث » عکس برهنه زن کرجی و همسرش انتقام زن ایرانی برای طلاق

عکس برهنه زن کرجی و همسرش انتقام زن ایرانی برای طلاق

عکس برهنه زن کرجی و همسرش انتقام زن ایرانی برای طلاق زن کرجی برای انتقام از همسرش عکس های لخت خود و همسرش را منتشر کرد .

زن کرجی برای انتقام از همسرش که از وی طلاق نمیگرفت و دوستش هم نداشت عکس های برهنه خود و همسرش را در منتشر کرد .

زن کرجی لخت

زن کرجی برهنه

عکس های برهنه زن کرجی و همسرش که در سایت ها منتشر شده بود موجب شد تا همسر زن کرجی شکایت کرده و زن را بازداشت کنند .

زن ایرانی دلیل انتشار عکس های لخت خود و عکس های خصوصی با همسرش را انتقام از همسرش برای گرفتن طلاق اعلام کرد .

زن جوان اهل کرج عکس های خصوصی اش را که با شوهرش گرفته بود به اشتراک گذاشت. این زن که در فکر انتقام از شوهرش بود دست به این عمل زشت زد. زن جوان که از طلاق عاطفی رنج می‌برد برای انتقام از همسرش عکس‌های خصوصی‌شان را منتشر کرد.
سرهنگ «یزدان نیکنام» رئیس پلیس فتای استان البرز به شوک گفت: سی‌ام فروردین ماه سال‌جاری مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشت عکس خصوصی وی و همسرش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.
پلیس به دنبال شناسایی عامل انتشار عکس‌های خانوادگی بود که مشخص شد همسر این مرد جوان به نام «ندا» خودش عکس‌های خصوصی‌شان را منتشر کرده است.
بدین‌ترتیب مرد جوان از همسرش شکایت کرد و او در بازجویی کارآگاهان پلیس فتا، انگیزه خود را انتقام عنوان کرد.این زوج جوان مدت‌ها بود که در گرداب طلاق عاطفی به سر می‌بردند و متأسفانه زن جوان که از این مسأله خسته شده بود، برای انتقامگیری از شوهرش عکس‌های خصوصی‌شان را منتشر می‌کند.
چند سال داری؟ ۲۷ سال.
چند وقت است ازدواج کردی؟ سه سال.
بچه هم دارید؟ نه بچه‌ای نداریم.
علت اصلی انتشار عکس‌های خصوصی و خانوادگی‌ات چه بود؟ برای انتقام از شوهرم.
چرا تمایل داشتی از شوهرت انتقام بگیری؟ چون او هیچ علاقه‌ای به من نداشت و از طرفی مرا هم طلاق نمی‌داد. من در خانه پدرم بودم و چند ماه در تنهایی زندگی می‌کردم که چنین کاری کردم.
با انتشار عکس‌های خودت، آیا فکر نکردی حیثیت خودت هم زیر سؤال می‌رود؟ آنقدر میلم برای انتقام شدید بود که اصلاً به این چیزها فکر نمی‌کردم.
الان که در بازداشت هستی چه احساسی داری؟ پشیمان هستم، چون به خودم ضربه زدم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*