خانه » اخبار » حوادث » زن بی حجاب عکس های خصوصی دوست باحجابش را منتشر کرد

زن بی حجاب عکس های خصوصی دوست باحجابش را منتشر کرد

زن بی حجاب عکس های خصوصی دوست باحجابش را منتشر کرد زن بی حجاب بخاطر سرکوفت های اطرافیان بخاطر حجاب دوستش عکس های خصوصی دوستش را منتشر کرد .

زن بی حجاب بخاطر حسادت به حجاب دوستش و سرکوفت های دیگران بخاطر بی حجابی اش عکس های خصوصی دوستش را منتشر کرد .

زن بی حجاب

انتشار عکس خصوصی زن با حجاب

عکس های خصوصی زن باحجاب از روی گوشی وی توسط دوست بی حجابش گرفته شده و زن بی حجاب برای انتقام عکس های بی حجابش را منتشر کرد .

زن بی حجاب دلیل انتشار عکس های خصوصی دوستش را سرکوفت های دیگران بخاطر باحجاب و پوشش مناسب دوستش اعلام کرد .

چندی پیش زن جوانی به نام فرشته با حضور در پلیس فتای شهر آبادان ادعا کرد که فردی ناشناس با انتشار عکس های خصوصی و خانوادگی اش در شبکه های اجتماعی باعث بی آبرویی اش شده است.
بدین ترتیب به دستور سرهنگ سیدمحسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهر آبادان تیمی از ماموران پلیس فتا برای دستگیری عامل انتشار این عکس های خصوصی وارد عمل شدند.

در این مرحله ماموران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی زن 45 ساله ای به نام لیلا شدند که وی پس از دستگیری با قرار گرفتن در برابر مدارک و شواهد پلیسی لب به اعتراف گشود.

لیلا گفت: همسر فرشته و شوهرم با هم همکار هستند و به خاطر همین دوستی مدتی است که خانواده هایمان با هم رفت و آمد دارند و من با فرشته دوست های صمیمی هستیم ولی همیشه به خاطر پوشش مناسب و حجاب او از دوستان و آشنایان سرکوفت می شنیدم و از من می خواستند که مثل فرشته باشم و همین موضوع باعث شد تا تحت فشار قرار بگیرم.

وی افزود: یک روز که داشتم عکس های فرشته را داخل گوشی اش می دیدم نقشه شیطانی به ذهنم رسید تا با پخش عکس ها بی حجابی فرشته باعث بی آبروییش شوم تا اطرافیانم دیگر به من زخم زبان نزنند.

در این مرحله فرشته وقتی فهمید دوست صمیمی اش باعث انتشار عکس های شخصی اش شده گفت: از کودکی چادر به سر کردم و حجاب اسلامی داشتم ولی لیلا با انجام این کار باعث بی آبرویی ام شده و نمی توانم او را ببخشم.

لیلا با توجه به شکایت دوست صمیمی اش به دستور بازپرس پرونده روانه زندان شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*