زندان جنسی زنان و تجاوز به دختران توسط داعش + عکس

زندان جنسی زنان و تجاوز به دختران توسط داعش اتاق های زندان جنسی زنان که در آن به دختران برده جنسی توسط داعش تجاوز میشده

تجاوز به دختران و زنان که توسط داعشی ها به عنوان برده جنسی زندانی شده اند در سال های اخیر از ناراحت کننده ترین اخبار حوادث در دنیا بود که رونمایی از زندان های جنسی زنان داعشی ها این ناراحتی را بیشتر میکند .

اتاق تجاوز به دختران توسط داعش

اتاق تجاوز به دختران توسط داعش

زندان جنسی زنان که بر طبق شواهد موجود در آن به دختران و زنان برده جنسی که توسط داعش دستگیر شده اند تجاوز شده است و وجود رختخواب و آب و غذا و قرص ضد بارداری مبنی بر تجاوز به زنان و دختران توسط داعش در این زندان ها بود .

به نقل از وبسایت الجمینر، معارضان سوریه یک زندان گروه تروریستی داعش را که از آن برای شکنجه بردگان جنسی استفاده می شده است، کشف کردند. تصاویر این زندان و وسایل وحشتناک شکنجه در آن بوسیله معارضان سوریه در شورای نظامی منبج منتشر شد. در این تصاویر یک فضای محصور با پنجره های میله ای کوچک و ظروف غذا دیده می شود.

اتاق تجاوز به زنان توسط داعش

اتاق تجاوز به زنان توسط داعش

در این تصاویر همچنین تشک، پتو و بالش روی زمین افتاده و یک پیام به زبان عربی روی دیوار نوشته شده است. معارضان سوریه که بخشی از ائتلاف نیروهای دموکراتیک سوریه به رهبری کردها و تحت حمایت آمریکا هستند، در گفتگو با شبکه “عرب 24” اعلام کردند: محرک جنسی، داروهای پیشگیری از بارداری، مواد مخدر و ابزارهای دیگری در این مکان که به 10 اتاق کوچک تقسیم شده است، کشف کردیم.

اتاق تجاوز به دختران توسط داعش

اتاق تجاوز به دختران توسط داعش

یکی از این معارضان سوریه گفت: ما یک زندان گروه تروریستی داعش را که برای زنان است کشف کرده ایم. در این زندان، اتاق های گروهی و انفرادی دیده می شود. ما بدترین و وحشیانه ترین ابزارهای شکنجه را در این زندان پیدا کردیم. خدا آنها را لعنت کند.

اتاق تجاوز به زنان توسط داعش

اتاق تجاوز به زنان توسط داعش

کشف این زندان پس از آن رخ داد که نیروهای دموکراتیک سوریه از آزادسازی منبج از دست عناصر گروه تروریستی داعش خبر دادند.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادثویژه