خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » ریحانا با لباس فوق سنگین / عکس
ریحانا با لباس فوق سنگین / عکس

ریحانا با لباس فوق سنگین / عکس

ریحانا با لباس فوق سنگین خواننده زن معروف آمریکایی این بار با تیپ جالب و لباس 25 کیلوگرمی جنجال ساز شد

 

به گزارش اولی ها در میان لباس های به نمایش درآمده در مراسم «مت گالا» هفته گذشته لباس ریحانا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. لباس شنل مانند و با رنگ زرد قناری ریحانا با جزئیات خز مانند و قلابدوزی های گلگون مانند یک قطار ناتمام تمامی حاضران شرکت کننده در مراسم موزه متروپولیتن نیویورک و بزرگ ترین شب مد دنیا را مبهوت کرد. بحث های داغ شبکه های اجتماعی باعث شد تا مجله ووگ این لباس را بر روی کاور مجله ویژه این مراسم قرار دهد و «گو پی» (Guo Pei) طراح نه چندان شناخته شده چینی در سطح جهانی، یک شبه به کانون توجه تمامی رسانه های مرتبط با مد و لباس تبدیل شد.

این طراح خلاق که در چین چهره بسیار شناخته شده ای است در رابطه با این لباس می گوید: «طراحی و بافت آن بیش از دو سال زمان برده است، طراحی، انتخاب پارچه و رنگ و بافت پارچه به تنهایی بیش از شش ماه زمان برده است.»

این طراح چینی در مصاحبه ای گفته است تا زمانی که ریحانا با او درباره لباس تماس نگرفته بود شناخت چندانی نسبت به این خواننده برنده جوایز متعدد گرمی نداشته است.

«گو پی» ادامه می دهد: «وزن این لباس 25 کیلوگرم است و طوری طراحی شده است که پوشیدن آن سخت باشد و از این طریق بار سنگین وظایف یک ملکه و چالش های پیش روی او را برجسته کند.»

طراح لباس میگوید: «من فکر نمی کردم که ریحانا قادر باشد این لباس را به علت وزن بالا بر تن کند اما او بعد از امتحان لباس به من گفت این لباس بسیار زیباست و پوشیدن این لباس به او شجاعت داده است و من به عنوان یک طراح این کار او را تحسین می کنم».

این لباس هم اکنون در اختیار طراح قرار گرفته است تا آن را در موزه های مختلف به نمایش بگذارد.

«گو پی» می گوید: «با اینکه هیچ پیش زمینه ای در رابطه با معروفیت نداشتم، اما این روزها دیگر به توجه رسانه ها عادت کرده ام و پس از این مانند همیشه سعی ام این خواهد بود که لباس های زیبا طراحی کنم که همگان از آن لذت ببرند.

ریحانا با لباس عجیب ریحانا با لباس عجیب ریحانا با لباس عجیب ریحانا با لباس عجیب ریحانا با لباس عجیب


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter