خانه » اخبار ستارگان » رکورد فحش خوری علی ضیا در اینستاگرام + عکس

رکورد فحش خوری علی ضیا در اینستاگرام + عکس

رکورد فحش خوری علی ضیا در اینستاگرام رونمایی از 200 هزار فحش در صفحه اینستاگرام علی ضیا پس از انتشار ویدیو شوخی علی ضیا با پرویز مظلومی

یکی از اتفاقات بد و پر حاشیه سال 94 انتشار کلیپ شوخی علی ضیا با پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال تهران در حاشیه بازی پرسپولیس و استقلال بود که اخیرا علی ضیا در این مورد از 200 هزار فحش که در نظرات به وی داده شده بود رونمایی کرد و از رکوردشکنی فحش علی ضیاء در اینستاگرام گفت .

رکورد فحش خوری علی ضیا

علی ضیا

سال 94 برای علی ضیاء یک اتفاق بد داشت؛ انتشاری ویدئویی از او پس از دربی رفت که یک بر یک شد. پس از گلزنی پرسپولیس در واپسین ثانیه های بازی، علی ضیاء و دوستانش که در کافه ای جمع شده بودند، با مظلومی سرمربی استقلال شوخی هایی کردند که برایشان دردسرساز شد. علی ضیاء در این روزها آخر سال، درباره آن اتفاق و البته هجوم هواداران استقلال به صفحه شخصی اش، به ویژه نامه گل می گوید: «همه عزیزان برادر و خواهرهای من هستند و خانواده من به حساب می آیند. به هیچ وجه از پیغام هایی که داند دلخور نیستم چون عزیز من به حساب می آیند. در روزهای اول می خواستم اینستاگرامم را ببندم ولی گفتم تمام کسانی که در صفحه ام پیغام می گذارند، برادر و خواهر من بودند. من همیشه اینططور هستم که وقتی برادر و خواهرم تو گوشمم بزنند، سرم را بالا نمی گیرم.» ضیاء ادامه می دهد: «چیزی حدود 200 هزار فحش به من دادند که برای خودش رکوردی بود. گله و شکایتی هم ندارم. فقط برای اینکه به فضای خانوادگی برسیم، یک مقدار اینستاگرامم را به قول معروف خانه تکانی کرد.»

1 دیدگاه

  1. اقای ضیا معذرت خواهی کرده وازکارش پشیمان است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*