به اولی ها خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار » روح، فرزندم را تسخیر کرده بود کشتمش!
روح، فرزندم را تسخیر کرده بود کشتمش!

روح، فرزندم را تسخیر کرده بود کشتمش!

روح، فرزندم را تسخیر کرده بود کشتمش!

زن ۲۴ ساله اهل ملبورن  استرالیا که اقدام به کشتن فرزند ۱۵ ماهه اش کرده بود در  دادگاه به  قتل اعتراف کرد. سوفینا نیکات به پلیس گفت که پس از کشتن فرزندش سانایا سهیب، او را مانند یک آشغال به داخل رودخانه داربین در نزدیکی منطقه اسکرابلند ملبورن پرتاب کرده است

او در توضیح علت این اقدام  گفت که فکر می کرد فرزندش توسط ارواح تسخیر شده است. این در حالی است که او در ابتدا به پلیس گفته بود  فرزندش توسط یک مرد آفریقایی ربوده شده است اما سپس اعتراف کرد که به علت ترس چنین داستانی را ساخته است.

تصاویری که از دوربین های مداربسته پارک ” هیدل برگ وست ” شهر ملبورن  در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۶ تهیه شده است این زن شرور و فرزند بیگناهش را لحظاتی پیش از کشته شدن نشان می دهد. تصاویر او را در حالی که فرزندش را سوار بر کالسکه کرده و در حال بازی در این پارک است نشان می دهد.

این زن در خصوص نحوه قتل دخترش نیز گفت که با گذاشتن دستش روی دهانش او را خفه کرده است. پلیس در جستجوهای خود در روز بعد از حادثه جسد کودک را در رودخانه پیدا کرد. این زن پس از جدا شدن از شریکش، به مدت چند ماه در پناهگاه زنان اقامت داشت. مدارک دادگاه نشان می دهد که او پس از تولد فرزندش در ماه ژانویه ۲۰۱۵  دچار افسردگی شده است و از نظر روانی بیمار است.

گفتنی است؛  احتمالا این زن به ۵ سال زندان محکوم شود.


برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics