رنگ موی تقلبی دختر دانشجو را زشت کرد + عکس

رنگ موی تقلبی دختر دانشجو را زشت کرد استفاده از رنگ موی تقلبی روی سر دختر دانشجو موجب ریختن موهای دختر و همچنین بدفرم شدن سر و صورت دختر دانشجو شد .

یکی از لوازمی که در صورت بی توجهی امکان دارد به جای زیبا کردن نابود کند ، لوازم زیبایی و آرایشی است .

رنگ مو یکی از موادی است که دختران و زنان بسیار از آن استفاده میکنند اما از زمانی که رنگ موهای تقلبی وارد بازار شد حوادث خطرناکی را ایجاد کرده است .

رنگ موی تقلبی که توسط دختر دانشجو مورد استفاده قرار گرفته بود موجب ریختن موهایش و همچنین نابود شدن سر و صورتش و حتی تنگی نفس وی شد .

رنگ موی تقلبی دختر دانشجو را زشت کرد

استلی دختر دانشجوی جوان اهل پاریس که به تحصیل در رشته زبان انگلیسی مشغول است با انتشار تصویری وحشتناک از چهره خود موجب حیرت کاربران شد .

او پس از خرید رنگ مو بدون توجه به نوشته‌های دفترچه راهنما و انجام تست حساسیت اقدام به استفاده از آن کرد. نامرغوب بودن رنگ مو از یک سو و از طرفی دیگر حساسیت وی به ماده PPD موجب خارشی شدید در پوست سر و صورت وی شد. از این رو استلی مقداری آنتی هیستامین و کرم‌های ضد حساسیت مصرف کرد و به خواب رفت. هنگامی که این دختر بیدار شد از خارش خبری نبود، اما صورت او مانند یک لامپ حبابی بزرگ شده بود.

رنگ موی تقلبی دختر دانشجو را زشت کرد

سرانجام تورم وحشتناک سر استلی به همراه تنگی نفس او را راهی بیمارستان کرد. به گفته مادر استلی ، او مدتی قبل نیز به حساسیت ناشی از مصرف رنگ مو دچار شده بود، اما به این شدت نبود. دختر نگون بخت درباره این اتفاق گفت:حس می‌کنم چیزی به پایان عمرم باقی نمانده و با انتشار این تصویر قصد هشدار دادن به دیگران را دارم که مبادا به مشکل من دچار شوند.

رنگ موی تقلبی دختر دانشجو را زشت کرد

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث