رفع توقیف شدن فیلم سینمایی سپید و سیاه بعد از 10 سال

رفع توقیف شدن فیلم سینمایی سپید و سیاه بعد از 10 سال به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده فیلم سینمایی سپید و سیاه ساخته قاسم جعفری است، بالاخره بعد از 10 سال رفع توقیف شد و به زودی اکران خواهد شد.

رفع توقیف شدن فیلم سینمایی سپید و سیاه

رفع توقیف شدن فیلم سینمایی سپید و سیاه

فیلم سینمایی سپید و سیاه هشتمین فیلم قاسم جعفری است که در سال 88 ساخته شد بود و تا به الان موفق به دریافت مجوز نمایش نشده بود.

این فیلم در سازمان سینمایی در انتظار پروانه نمایش بود و اوایل سال 92 در وزارت ارشاد در یک سانس ویژه برای اهالی رسانه و منتقدان به نمایش در آمد.

طبق جدیدترین اخبار، فیلم سینمایی سپید و سیاه رفع توقیف شده است که پس از محرم و صفر مقدمات اکران آن فراهم خواهد شد.

قاسم جعفری پیش از فیلم سپید و سیاه، فیلم هایی همچون: ماه مهربان، قاصدک، بازنده، «گرگ و میش، مجنون لیلی، دختران، پروانگی و عین شین قاف را ساخته است.

او همچنین سریال های خاطره انگیزی مانند: کمکم کن، مسافری از هند و خط قرمز را جلوی دوربین برده است. تهیه این فیلم نیز برعهده جلال شمسیان بود.

رفع توقیف شدن فیلم سینمایی سپید و سیاه

رفع توقیف شدن فیلم سینمایی سپید و سیاه

فیلم سینمایی سپید و سیاه به دوران بلوغ و جوانی پسران می پردازد. داستان فیلم درباره جوان بیست و دو ساله ای است که پیش از خروج همیشگی اش از ایران، برای خداحافظی با هفت دختر که هر کدام نشانه ای از عشق گمشده او را دارند، سفری از جنوبی ترین تا شمالی ترین نقطه تهران را تجربه می‌ کند.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی مانند مهرداد صدیقیان، مهشید افشارزاده، زنده یاد صدرالدین شجره، شهرزاد کمال زاده، حنانه شهشهانی، نگین معتضدی و آزاده مهدی زاده حضور داشتند.

مهرداد صدیقیان نیز به عنوان بازیگر اصلی این فیلم سینمایی، در فیلم های ماجرای نیمروز، طلا، سونامی و شماره ۱۷ سهیلا حضور داشته است.

منطبق با کلید واژه: فرهنگ و هنرفیلم