خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیس + عکس
رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیس + عکس

رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیس + عکس

رسوایی اخلاقی زارا هالند دختر شایسته انگلیس زارا هالند Zara Holland دختر شایسته انگلیس در سال 2016 به علت انتشار فیلم رابطه جنسی با یک پسر تاج دوشیزه انگلیس را از دست داد

خیلی از دختران در انگلیس آرزوی رسیدن به مقام دوشیزه انگلیس یا دختر شایسته انگلیس را دارند که در طی مراسمی هر ساله به انتخاب برترین دختر انگلیس یا همان دختر شایسته انگلیس پرداخته شده و با احتساب به رفتار و زیبایی دختران شرکت کننده در این رقابت دختر سال انگلیس انتخاب میگردد .

رسوایی اخلاقی دختر شایسته انگلیس

زارا هالند

در سال 2016 زارا هالند به عنوان دختر شایسته انگلیس انتخاب شده بود که البته با حضور زارا هالند در یک شو و همخوابی با پارتنر یا همخانه پسر در این شو تاج دوشیزه سال انگلیس را از دست داد .

زارا هالند Zara Holland با سن 20 که بسیار برای رسیدن به مقام دختر شایسته انگلیس تلاش کرده بود با انتشار فیلم رابطه وی با پارتنر یا همخانه پسر خود در یک شو لیاقت داشتن تاج دختر شایسته انگلیس را از دست داده و مقام دوشیزه انگلیس از وی گرفته شد .

رسانه های بریتانیایی گزارش داده اند که چگونه حضور در یک “ریئلیتی شو” که در آن چند دختر و پسر با حضور در خانه ای زندگی روزمره و نحوه تعامل شان با یکدیگر به نمایش گذاشته می شود کار دست دختر شایسته بریتانیا داد.

رسوایی اخلاقی دختر شایسته انگلیس

زارا هالند

 به نقل از نشریه بریتانیایی “سان” نوشت:روز جمعه اعلام شد که عنوان و تاج “زارا هالند” دختر شایسته بریتانیا به دلیل داشتن رابطه جنسی و نمایش داده شدن آن در این شو از او بازپس گرفته شده و شورای داوری تشخیص داده که او صلاحیت و لیاقت داشتن این عنوان را ندارد.

زارا 20 ساله است. در بیانیه ای که از سوی هیئت بررسی منتشر شده آمده است:”همه اشتباه نمی کنتند اما زارا به عنوان سفیر و نماینده ملکه بریتانیا بوده است و به سادگی باید گفت که مسئولیت پذیری لازم را برای حفظ این عنوان نداشته است”.

رسوایی اخلاقی دختر شایسته انگلیس

گریه زارا هالند

زارا با ابراز پشیمانی از کار خود در آن شوی تلویزیونی با گریه و زاری گفته است:”من متاسفم و نباید آن کار را انجام می دادم”.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter