رسم عجیب امتحان گرفتن قبل از طلاق در چین

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۳-۱۷
147 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رسم عجیب امتحان گرفتن قبل از طلاق در چین هر کشوری برای خودش آداب و رسوم خاصی دارد و در رسم عجیبی در چین قبل از طلاق از زوج ها […]


رسم عجیب امتحان گرفتن قبل از طلاق در چین هر کشوری برای خودش آداب و رسوم خاصی دارد و در رسم عجیبی در چین قبل از طلاق از زوج ها یک آزمون و امتحان گرفته و پس از آن اجازه جدا شدن به آنها می دهند!

رسم عجیب امتحان گرفتن قبل از طلاق در چین

رسم عجیب امتحان گرفتن قبل از طلاق در چین

به گزارش اولی ها: در استان جیانگسو، زوج هایی که قصد دارند از هم جدا شوند باید امتحان ویژه ای را پشت سر بگذارند تا براساس آن آینده خانواده ها مشخص شود. بنا بر این گزارش زوج ها باید پیش از طلاق به صد سؤال درباره ی همسر خود پاسخ بدهند.

این سؤالات شامل تاریخ تولد همسر، غذای مورد علاقه او، تعداد سفرهای دونفره تفریحی و سالهای زندگی و نحوه تقسیم بندی مسئولیت ها در خانواده می باشد.

اگر زوج به 60 درصد یا بیشتر سؤال ها پاسخ درست دهند از آنها خواسته می شود تا در تصمیم خود تجدید نظر کنند و اگر یکی از آنها به کمتر از 60 سؤال جواب صحیح بدهد به این معنا است که زندگی آنها در خطر شدید قرار دارد.

در یک مورد عجیب زنی توانست به صد سؤال پاسخ درست بدهد و در مقابل همسرش حتی یک سوال را هم درست پاسخ نداد با این حال مسئولان برگزاری امتحان از آن دو خواستند تا در تصمیم خود تجدید نظر کنند.

کاربران فضای مجازی از این تدبیر برای حفظ زندگی افراد انتقاد کرده و آن را نوعی دخالت در امور شخصی زوج ها عنوان کرده اند. اما وزارت امور آموزشی و محلی جیانگسو این امتحان را داوطلبانه دانسته و گفته هیچ فشاری بر زوجین برای شرکت در این امتحان وارد نمی کنند.

همچنین بخوانید: توئیت جنجالی جمیله دارالشفایی نویسنده سریال رهایم نکن

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

کشف حجاب مهدیه محمدخانی خواننده زن ایران !!! + بیوگرافی
سیگار کشیدن دختران و زنان و مضرات سیگار برای دختر و زن
عکس آرام جعفری و همسرش در مهمانی
صفحه اینستاگرام کامبیز دیرباز هک شد + فیلم
نتیجه بازی نوجوانان ایران و آلمان/ ایران4 آلمان0
ویدا جوان در آغوش رویا میرعلمی در شیراز / عکس
نان پختن لیلا اوتادی با عشایر + عکس و فیلم
کرامات امام حسین (ع)
دلیل تبریک تولد استقلالی ها به نوید محمدزاده
تیپ محمدرضا شریفی نیا در پاریس / عکس