خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » رستوران برهنگان ورود به شرط برهنه شدن کامل زنان و مردان + عکس
رستوران برهنگان ورود به شرط برهنه شدن کامل زنان و مردان + عکس

رستوران برهنگان ورود به شرط برهنه شدن کامل زنان و مردان + عکس

رستوران برهنگان ورود به شرط برهنه شدن کامل زنان و مردان چند رستوران با نام رستوران برهنگان با شرط برهنه شدن کامل مشتریان مرد و زن برای خوردن غذا در این رستوران ها

فرهنگ غربی این روزها به جایی رسیده که قانون های جنگل و حیوانیت را برای انسان ها از ایده های خود میداند و به آن میبالد همانند ایده رستوران برهنگان که در لندن ایجاد شد و در حال حاضر به ژاپن هم کشیده شد .

رستوران برهنگان از ایده هاییست که انسان را به قالب حیوانیت وارد میکند زیرا که انسان ها باید همانند حیوانات با لخت شدن کامل و نمایش عورت خود در رستوران جلوی چشم همگان بنشینند و غذا بخورند .

رستوران افراد برهنه

رستوران برهنگان

در کشورهایی که حرف از تمدن و فرهنگ بالا میزنند و جوانان ایرانی سعی بر آن دارند تا با رسیدن به فرهنگ آنها به بالا بودن فرهنگ خود بنازند اینگونه حیوانی بودن ذات خود را به نمایش میگذارند تا جانوران هم مقابل این فرهنگ غربی سر به زیر آورد .

خبر زیر افتتاح یک رستوران برهنگان بنیادی در لندن را اعلام میکند که در سال گذشته منتشر شد :

به نقل از فایننشال ریویو، رستوران «بنیادی» نخستین و به احتمال زیاد، آخرین رستوران برهنگان بود که در «لندن،» پایتخت انگلیس، افتتاح شده است. کارکنان این رستوران همگی نیمه‌برهنه هستند. رستوران بنیادی می‌تواند همزمان به 42 مشتری خدمات‌رسانی کند. شمار افرادی که در این رستوران میز رزرو کرده‌اند و در نوبت انتظار قرار دارند، به 46 هزار نفر می‌رسد.

رستوران برهنگان ورود به شر برهنه شدن

رستوران برهنگان

نگارنده گزارش سپس می‌افزاید نام این رستوران در زبانی ناشناخته، به معنای «اولیه، طبیعی و ابتدایی» است. از مشتریان پیش از ورود به این رستوران بدوی خواسته می‌شود گوشی‌های همراه، وسایل الکترونیکی – و به طور کلی نمادهای زندگی مدرن و صنعتی امروزی – را تحویل دهند. 

به مشتریان این رستوران میان برهنه بودن و یا لباس بر تن داشتن، نیز حق انتخاب داده می‌شود. چوب‌های خیزران میزهای این رستوران را از هم جدا می‌کند. گارسون‌های نیمه‌عریان غذاهای خام و گوشت‌های دودی را در ظروف خوراکی و یا سفالین، سرو می‌کنند. برای پختن غذاهایی مانند سوپ نیز از انرژی حاصل از رکاب‌زدن استفاده می‌شود. 

هزینه 5 وعده غذایی در رستوران بنیادی نیز 60 دلار است. صاحب این رستوران که از افشای ملیتش خودداری می‌کند، نیز فردی بددهن و بی‌نزاکت است. 


 

اما پس از گذشت یک سال رستورانی در ژاپن به تقلید از رستوران بنیادی و البته با قوانین جالب تر به سراغ رستوران برهنگان رفته است :

رستوران برهنگان ورود به شر برهنه شدن

رستوران برهنگان

رستوران های برهنگان در غرب در سال جاری میلادی موفق بوده اند و ژاپن نیز قصد دارد این روند غیراخلاقی را برای به جیب زدن پول بیشتر دنبال کند.

به گزارش فاکس نیوز، ژاپن قرار است به تقلید از رستوران “بنیادی” لندن، یک رستوران برهنگان تأسیس کند. در این رستوران مشتریان باید برهنه غذا بخورند.

شاید ایده خوردن غذا به صورت برهنه در کنار تعداد زیادی غریبه مورد پسند بسیاری از مردم نباشد؛ اما رستوران بنیادی لندن اوایل سال 2016 تأسیس شد و به دلیل هزاران نفری که در صف انتظار این رستوران هستند، مشهور شده است.

رستوران برهنگان ورود به شر برهنه شدن

رستوران برهنگان

استرالیا نیز از ماه مه (حدود یک ماه پیش) رستورانی را به افراد برهنه اختصاص داده است. این اتفاق زمانی رخ داد که رستورانی در شهر ملبورن استرالیا یک روز را به مشتریان برهنه اختصاص داد و با این اقدام غیراخلاقی متوجه سودآوری فوق العاده آن شد.

گفته می شود رستوران برهنگان ژاپن با نام “آمریتا” قرار است اواخر ماه ژوئیه (ماه آینده) افتتاح شود؛ اما همه مشتریان اجازه ورود به این رستوران را ندارند. تنها مشتریانی که شرایط خاصی داشته باشند می توانند در این رستوران به صورت برهنه غذا بخورند. کارکنان این رستوران نیز برهنه هستند.

تعدادی از قوانین ورود به رستوران برهنگان ژاپن به قرار زیر است:

استفاده از تلفن همراه ممنوع است؛ زیرا هیچکس دلش نمی خواهد تصاویر برهنه اش در اینترنت منتشر شود.

جیغ کشیدن و سوت زدن ممنوع است.

تماس با دیگران ممنوع است.

ورود افرادی که خالکوبی دارند ممنوع است.

ورود افراد زیر 18 سال و افراد بالای 60 سال به این رستوران ممنوع است.

رستوران برهنگان ورود به شر برهنه شدن

رستوران برهنگان

در رستوران برهنگان ژاپن افرادی که اضافه وزن دارند نیز اجازه ورود ندارند. افراد چاق باید پیش از ورود به رستوران خود را وزن کنند. اگر این افراد به نسبت قدشان بیش از 30 پوند (حدود 13 کیلوگرم) اضافه وزن داشته باشند، باید دوباره لباس خود را بپوشند و از رستوران خارج شوند. در اینصورت نیز پول ورودی رستوران به افراد بازگردانده نمی شود. هزینه ورودی و غذا در رستوران برهنگان ژاپن از 131 دلار تا 536 دلار خواهد بود.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter