سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

ربات شرکت تویوتا به کمک معلولان می‌آید

ربات شرکت تویوتا به کمک معلولان می‌آیدReviewed by Admin on Jul 4Rating:
ربات شرکت تویوتا به کمک معلولان می‌آید: تویوتا از دهه 1970 تا به حال در حال توسعه رباتیک صنعتی است و این شرکت به تازگی در آمریکای شمالی برای اولین بار “ربات پشتیبان انسانی“(HSR) را که یک ربات برای کمک به افراد دارای معلولیت بوده با موفقیت تست کرده است.
به نقل از گیزمگ، این شرکت پیشتر ربات‌های انسان‌نمای مختلفی مانند رباتی که توانایی نواختن آلات موسیقی را دارد، رباتی که به سالمندان کمک می‌کند و رباتی که راهنمای توریست‌ها بوده را ارائه کرده و اخیرا در سال 2012 پروژه HSR را معرفی کرده است.
 HSR برای کمک به افراد دارای معلولیت طراحی شده است. این ربات توسط یک تبلت کنترل شده و می تواند جهت باز کردن درها، جمع آوری اجسام و یا عرضه بطری آب مورد استفاده قرار گیرد.
این فناوری در ابتدا در ژاپن آزمایش شده و این اولین بار است که تویوتا آن را در آمریکای شمالی آزمایش می‌کند. تویوتا طی سال‌های اخیر با استفاده از هوش مصنوعی (AI) و رباتیک، دامنه فعالیت‌های خود را گسترش داده است.

این شرکت در سال 2016 یک میلیارد دلار برای ایجاد یک مرکز تحقیق و توسعه جدید صرفا برای کار در زمینه هوش مصنوعی رباتیک اختصاص داده است.