خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جنگ رامبد جوان و مهران مدیری با سیگار + عکس
جنگ رامبد جوان و مهران مدیری با سیگار + عکس

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری با سیگار + عکس

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری با سیگار آغاز جنگ مهران مدیری و رامبد جوان با کنایه سیگار رامبد جوان در خندوانه که توسط رامبد جوان تکذیب شد

دعوا میان دو برنامه و دو اسطوره که توانسته اند مردم ایران را پای برنامه خود بنشانند آرزوی برخی از افراد و رسانه هاست تا با استفاده از خبرهای این جنگ به نان و نوایی برسند و این بار مهران مدیری و رامبد جوان سوژه این افراد شدند .

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری که با دو برنامه خوب خود یعنی خندوانه و دورهمی مردم ایران را جذب خود کرده اند گزینه خوبی برای استفاده برخی افراد و رسانه های می باشند .

افرادی که مدتی پیش با رو به رو کردن رامبد جوان و عادل فردوسی پور قصد به جان هم انداختن این دو نفر را داشتند این روزها نیز میان رامبد جوان و مهران مدیری را شکراب میکنند و با هر بهانه ای این دو را مقابل هم نگه میدارند .

کنایه رامبد جوان به مهران مدیری

کنایه رامبد جوان به مهران مدیری

سیگار کشیدن مهران مدیری و صحبت های رامبد جوان در مورد ترک سیگار و بد بودن سیگار در خندوانه گزینه خوبی برای جنگ میان رامبد جوان و مهران مدیری است .

رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس مهران مدیری به طور مفصل به این موضوع پرداخت و کنایه به مهران مدیری برای سیگار کشیدن را تکذیب کرد . 

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری

جنگ رامبد جوان و مهران مدیری

رامبد جوان با انتشار عکس بالا نوشت :

سلام رفقا.

عزيزان چندين وقته كه براتون چيزى ننوشتم.

١-خدايا مارو غنى تر و عميق تر و مدبرتر كن. تعدادى از شما عزيزان دلتون جنگ مى خواد تماشا كنين. دلتون مى خواد آدماى محبوبتون مثل گلادياتورها بيفتن به جون هم و شما فرياد بزنين: آره بكشش!!!

بايد اين توضيح رو يه بار براى هميشه بدم كه من به اين دنيا نيومدم كه با چيزاى خوب بجنگم به دنيا نيومدم كه مهربونى و خنده رو خراب كنم.

يه دور من و عادل رو در برابر هم قرار دادن و اين رقابت شوخ طبعانه با حمايتهاى زشت داشت تبديل مى شد به يك جنگ. در صورتى كه من و عادل رفيقاى قديمى هستيم و هردومون از موفقيت هم لذت مى بريم.

حالا هم مهران عزيزم كه براى من و هممون بسيار محترم و عزيزه. اگر كمى گفتگوها و مصاحبه هاى من. از ١٥ سال پيش تا الان بررسى كنين مى بينين كه هميشه ازش به عنوان”نابغه ى تلويزيون” ياد كردم.

ترك سيگارم برام خيلى مهمه و دلم مى خواست به همه اعلام كنم. اما تا ديروز هيچ چيز راجع به سيگار كشيدن مهران عزيزم نمى دونستم. بديهيه كه ساده لوحانه ترین فكر اينه كه من بخوام به كسى تيكه بندازم يا حسودى كنم. اونم به مهران عزيز دل هممون.

سعى نكنين آدمايى كه دارن براتون كارى مى كنن رو در برابر هم قرار بدين. بى نتيجه است.

٢- دوستتون دارم حتى اگه بعضى وقتها مثل بچه هاى دوساله فكر كنين.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (9امتیاز مطلب : 3٫78 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter