خانه » اخبار » اخبار حوادث » رابطه جنسی معلم زن متاهل با دانش آموز پسر 14 ساله + عکس

رابطه جنسی معلم زن متاهل با دانش آموز پسر 14 ساله + عکس

رابطه جنسی معلم زن متاهل با دانش آموز پسر 14 ساله + عکسReviewed by Admin on Oct 5Rating:

رابطه جنسی معلم زن متاهل با دانش آموز پسر 14 ساله جسیکا لنگفورد معلم زن 30 ساله متاهل در روز آخر مدرسه در کلاس با دانش آموز پسر 14 ساله خود 30 دقیقه رابطه جنسی برقرار کرد .

اخبار حوادث در دنیا گاها بسیار عجیب و غیر قابل باور است زیرا که از حوادثی خبر میدهد که درک آن برای ما بسیار سخت است .

نمونه این حوادث رابطه جنسی معلم زن با دانش آموز پسر در کلاس درس می باشد که طبق گفته این دانش آموز 14 ساله حدود نیم ساعت به طول انجامیده است .

معلم زن متاهل که صاحب فرزند هم بوده است با دانش آموز پسر 14 ساله که زیر سن قانونی می باشد رابطه جنسی آن هم در مدرسه و آن هم در کلاس درس برقرار کرده است .

سکس معلم زن و دانش آموز پسر

رابطه جنسی معلم زن و دانش آموز پسر از چند جهت شگفت آور است اول اینکه معمولا برای رابطه جنسی مردان پیش قدم میشوند دوم اینکه با توجه به آزادی رابطه جنسی در کشورهای غربی درخواست رابطه جنسی زن از یک دانش آموز پسر که به سن قانونی نرسیده عجیب است سوم اینکه معلم زن متاهل بوده و حتی مادر بوده و تن به رابطه جنسی با یک دانش آموز که از نصف سن وی ،سنش کمتر است داده .

قربانی این معلم 32 ساله روز پنجشنبه در دادگاه شهادت داد در ماه می گذشته معلمش با او حدود 30 دقیقه پشت در قفل شده کلاس درس رابطه برقرار کرده است.
هیئت منصفه بعد از دو جلسه دادگاه پنج ساعته این معلم راهنمایی را در تمامی اتهامات مربوط به برقراری رابطه‌ با فردی زیر سن قانونی گناهکار شناخت. در عین حال دادگاه اعلام کرد او تا زمان قطعی شدن حکمش آزاد خواهد بود.

قربانی روز پنجشنبه در جایگاه شهود ایستاد تا در مورد جزئیات رابطه‌اش با جسیکا لنگفورد، پشت در قفل شده کلاس درس در آخرین روز سال تحصیلی، می 2017 در مدرسه راهنمایی میامیزبورگ توضیح بدهد.
“ما شروع به برقراری رابطه کردیم. او به مرور پیش رفت تا اینکه مدیر مدرسه در کلاس را زد.”

لنگفورد به او گفته که زیر میز پنهان شود و سپس او را با مدیر تنها گذاشته است. او بعد از چند دقیقه بازگشته و به گفته‌ی این دانش‌آموز به او سفارش کرده است که به داستان‌شان وفادار باشد و به همه بگوید که در حال جمع کردن میز و صندلی‌ها بوده است.

دانش‌آموز 14 ساله در مورد رابطه پنهانی‌شان در کلاس درس گفت: احساس ناراحتی داشتم. به نظر کار درستی نبود.

دادگاه با اشاره به اینکه این نوجوان در ابتدا مصرانه برقراری رابطه را تکذیب می‌کرد درستی اظهارات او را مورد تردید قرار داده بود که او توضیح داد قبلابه خاطر ترس از آبرویش به دادگاه دروغ گفته بود.

لنگفورد، مادری متاهل اهل سنترویل اوهایو، به مدت نه سال در مدرسه‌ی راهنمایی میامیزبورگ معلم ریاضی بود که پس از اثبات ادعاها در مورد رابطه‌ با دانش‌آموزش از کار استعفا داد.

جسیکا لنگفورد در دادگاه حین شنیدن جزئیات رابطه‌اش با دانش‌آموز پسر 14 ساله در کلاس درس غرق اشک شد. هیئت منصفه این معلم اهل اوهایو آمریکا را بعد از دو جلسه دادگاه گناهکار شناخت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.