خانه » اخبار » اخبار حوادث » رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر + عکس

رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر + عکس

رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر رابطه نامشروع و غیر اخلاقی معلم زن با دانش آموزن پسر .

معلم زن 38 ساله پس از گدشت چند ماه از تدریس با دانش آموزان پسر خود رابطه جنسی را آغاز کرد .

رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر

رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر

رابطه جنسی معلم زن و دانش آموزان پسر و همچنین معلم مرد و دانش آموزان دختر در کشورهای غربی جزو حوادث عادی شده و هر روزه شاهد اخباری مبنی بر سکس معلم زن با دانش آموز پسر یا رابطه جنسی معلم مرد با دانش آموزان دختر هستیم .

متاسفانه در فیلم های پورن که در کشورهای غربی به صورت عادی منتشر میشود رابطه نامشروع معلم و دانش آموز بسیار مورد استقبال قرار میگیرد و شاید بتوان انتشار اینگونه فیلم ها را عامل افزایش این حوادث دانست .

به گفته سخنگوی دفتر کلانتر چروکی «جی بیکر»، این معلم زن که «ریچ» نام دارد متهم شده است که در سال 2015 درست مدت کوتاهی پس از این‌که به کار تدریس مشغول شده با یک دانش آموز 16 ساله روابط غیراخلاقی برقرار کرده است. این معلم خاطی همچنین متهم شده که چند ماه پس از این واقعه با دانش آموز 18 ساله دیگری نیز روابط غیر اخلاقی داشته است. مدیریت مدرسه بلافاصله پس از این‌که از روابط غیر اخلاقی این معلم باخبر شده، این عمل خلاف او به پلیس گزارش کرده است.

بیکر اضافه می‌کند: «بازرسان ما تحقیقات وسیعی را انجام داده و به این نتیجه رسیده‌اند که خانم معلم قطعا مرتکب این جرم شده و در اوایل و اواخر سال 2015 با هر 2 دانش آموز 16 و 18 ساله روابط غیراخلاقی داشته است. همچنین خان ریچ اعتراف کرده که او دانش آموزان را برای روابط غیر اخلاقی به منزل خودش در محله اکورث شهر جورجیا دعوت می‌کرده است.

رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر

رابطه جنسی معلم زن با دانش آموزان پسر

به نقل از اینساید اد‌یشن، مقامات دفتر کلانتر محلی ناحیه چروکی (Cherokee) اعلام کردند با این که 2 دانش‌آموز با رضایت خود و آگاهانه دعوت معلم خود را پذیرفته و تن به رابطه غیر اخلاقی با وی داده‌اند، با این‌حال از نظر قانون این عمل معلم آنها جرم محسوب می‌شود و این معلم باید به خاطر ارتکاب به این عمل غیر اخلاقی و خلاف قانون محاکمه و مجازات شود.

مقامات مدرسه اعلام کرده‌اند که ارتکاب چنین اعمال خلافی در مدرسه آنها توسط کارکنان و معلمان سابقه نداشته و این اولین باری است که چنین خطایی از یک معلم در آنجا سر زده است. معلم خاطی روز جمعه گذشته در دادگاه به‌خاطر ارتکاب این جرایم محکوم و با قرار ضمانت 22000 دلار با قرار موقت آزاد شد که قرار است برای جلسه نهایی محاکمه‌اش در تاریخ 21 اکتبر مجددا در دادگاه حاضر شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.