خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » حوادث » رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد
رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد

رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد

رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد مرد متاهل که با زن شوهردار مدتی رابطه داشت پس از رد شدن پیشنهاد ازدواجش زن و دخترش را کشت .

حوادث دردناک از گوشه و کنار ایران به گوش میرسد و این بار رابطه مرد متاهل و زن متاهل با قتل زن و دخترش حادثه ساز شد .

رابطه زن متاهل و مرد متاهل

رابطه زن متاهل و مرد متاهل

مرد متاهل و زن شوهردار که مدتی با هم در ارتباط بودند سرانجام با رد درخواست ازدواج مرد به قتل زن و دختر سه ساله اش ختم شد .

مرد قاتل که در سال 92 با مقتوله آشنا شده بود پس از مدتی به مقتوله پیشنهاد ازدواج داد اما او که صاحب یک دختر 3 ساله بود نپذیرفت.

به خاطر همین مرد یک روز به خانه زن رفت و او و کودکش را با بریدن لوله گاز خفه کرد. اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله‌اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد.

همسر زن به ماموران پلیس گفت: «من راننده کامیون هستم، روز قبل از حادثه مامور شدم که باری را به استان بوشهر ببرم. برای همین هم مبلغ یک میلیون تومان به عنوان خرجی به همسرم دادم و فردای همان روز متوجه قتل دختر و همسرم و سرقت این یک میلیون تومان وجه نقد و مبلغ ۸ میلیون تومان دیگر وجه نقد از داخل اتاق خواب‌مان شدم.»

با گذشت ۲۸ ماه از زمان قتل در حالی که همه گمان می‌کردند مادر و دختر سه‌ساله‌اش به دلیل گازگرفتگی جان خود را از دست داده‌اند قاتل فراری در استان مازندران شناسایی  و دستگیر شد.

 مصطفی که خودش همسر و بچه دارد در آخرین اعتراف‌هایش گفت: «من مقتول را دوست داشتم اما او به من دروغ می‌گفت تا جایی که دیگر نمی‌گذاشت گوشی مخفی‌اش را ببینم»

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است