خانه » اخبار » حوادث » رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد
loading...

رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد

رابطه مرد متاهل و زن متاهل به قتل زن و دخترش ختم شد مرد متاهل که با زن شوهردار مدتی رابطه داشت پس از رد شدن پیشنهاد ازدواجش زن و دخترش را کشت .

حوادث دردناک از گوشه و کنار ایران به گوش میرسد و این بار رابطه مرد متاهل و زن متاهل با قتل زن و دخترش حادثه ساز شد .

رابطه زن متاهل و مرد متاهل

رابطه زن متاهل و مرد متاهل

مرد متاهل و زن شوهردار که مدتی با هم در ارتباط بودند سرانجام با رد درخواست ازدواج مرد به قتل زن و دختر سه ساله اش ختم شد .

مرد قاتل که در سال 92 با مقتوله آشنا شده بود پس از مدتی به مقتوله پیشنهاد ازدواج داد اما او که صاحب یک دختر 3 ساله بود نپذیرفت.

به خاطر همین مرد یک روز به خانه زن رفت و او و کودکش را با بریدن لوله گاز خفه کرد. اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله‌اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد.

همسر زن به ماموران پلیس گفت: «من راننده کامیون هستم، روز قبل از حادثه مامور شدم که باری را به استان بوشهر ببرم. برای همین هم مبلغ یک میلیون تومان به عنوان خرجی به همسرم دادم و فردای همان روز متوجه قتل دختر و همسرم و سرقت این یک میلیون تومان وجه نقد و مبلغ ۸ میلیون تومان دیگر وجه نقد از داخل اتاق خواب‌مان شدم.»

با گذشت ۲۸ ماه از زمان قتل در حالی که همه گمان می‌کردند مادر و دختر سه‌ساله‌اش به دلیل گازگرفتگی جان خود را از دست داده‌اند قاتل فراری در استان مازندران شناسایی  و دستگیر شد.

 مصطفی که خودش همسر و بچه دارد در آخرین اعتراف‌هایش گفت: «من مقتول را دوست داشتم اما او به من دروغ می‌گفت تا جایی که دیگر نمی‌گذاشت گوشی مخفی‌اش را ببینم»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*