خوش آمدید - امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » رابطه مدرن پسر و دختر ایرانی من راضی تو راضی گور بابای ناراضی
رابطه مدرن پسر و دختر ایرانی من راضی تو راضی گور بابای ناراضی

رابطه مدرن پسر و دختر ایرانی من راضی تو راضی گور بابای ناراضی

رابطه مدرن پسر و دختر ایرانی من راضی تو راضی گور بابای ناراضی رابطه مدرن برای برقراری دوست دختر و دوست پسر در ایران

این روزها همه چیز به سمت مدرن شدن پیش میرود و جالب اینجاست که جوانان ایرانی مدرن شدن را در فرهنگ غربی میبینند و تمایل ویژه ای به سمت فرهنگ غرب دارند .

در زیر رابطه ای توسط خشایار دیهیمی مترجم و نویسنده ایرانی برای روابط پسران و دختران ایرانی نوشته شده است که در همچین چند جمله کوتاه دنیایی از معنی وجود دارد .

خشایار دیهیمی میگوید :

من راضی تو راضی گوربابای ناراضی ! فعلا حاجت میدهیم و حاجت میگیریم بعد میرویم کمی شکست عشقی میل میکنیم بعد کمی گریه و آه و ناله و زاری بعد کمی روانپزشک و کمی روانکاو و بعد با کسی دیگر : من راضی تو راضی گوربابای ناراضی ! و روز از نو روزی از نو…آیا واقعا در دنیا هم همینگونه است ؟

دوست پسر و دوست دختر ایرانی

دوست پسر و دوست دختر ایرانی

البته این متن کوتاه آقای دیهیمی خوش بینانه ترین حالت این روابط می باشد چون اگر کمی در دادگاه های کشور ایران چرخ بزنیم و یا نه اصلا کمی به دور و بر خود نگاه کنیم از دختران ایرانی که پا به این روابط مدرن گذاشته اند کمی پرس و جو کنیم شاید به حقایقی دست یابیم که بسیار ناراحت کننده تر از این موضوعات است .

وقتی در سایت ها خبر خودسوزی یک دختر شیرازی را در پارکینگ دانشگاه میشنویم و عکس های دردناک دختر جوان را در با تنی سوخته به بدترین شکل ممکن میبینیم و پیگیر ماجرای خودسوزی دختر در روابط خانوادگی وی و یا خستگی از اتفاقات جامعه میگردیم اما جریان به همین روابط مدرن برمیگردد که دختر با خیال راحت به خانه پسری رفته و با خوشحالی تمام روز خود را با دوست پسر خود سر کرده است بی خبر از آنکه فردا باید خود را از ترس بی آبرویی به آتش بکشاند .

اجبار دختران برای تحویل بدن خود به یک یا چند پسر فقط بخاطر پخش نشدن همین رابطه مدرن بدون کوچکترین لذت بردن از رابطه جنسی خود و بی آبرویی بعد از آن که به خودکشی وی می انجامد نوع دیگری از پیامد های این روابط مدرن می باشد .

جالب اینجاست که به هر دختر ایرانی این قضایا و اتفاقات و حوادث گفته میشود میگویند دوست پسر ما از اوناش نیست اما جالب تر اینجاست که بیش از 80 درصد این روابط مدرن به همین اتفاقات بسیار بد کشیده میشود .

کاش به بیست سال قبل برمیگشتیم زمانی که دختر ایرانی آنقدر برای خود و بدنش احترام قائل بود که به هر سگ چشم چرانی محل نمیگذاشت و هیچ پسر با غیرت و مغرور ایرانی به خود اجازه نمیداد که مثل یک سگ به دنبال دختران چشم چرانی کند و به قولا منتظر نخ داد دختر باشد تا در اسرع وقت به فکر جور کردن خانه خالی برای برگرداندن غرور له کرده اش زیر پای دختر با تهدید وی و تجاوز و سکس اجباری با دختر باشد .

دختر ایرانی فقط چند لحظه فکر کنید .

پسر ایرانی فقط چند لحظه فکر کنید .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter