خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » رابطه جنسی شیخا سالوا شاهزاده دختر قطری با 7 مرد + عکس
رابطه جنسی شیخا سالوا شاهزاده دختر قطری با 7 مرد + عکس

رابطه جنسی شیخا سالوا شاهزاده دختر قطری با 7 مرد + عکس

رابطه جنسی شیخا سالوا شاهزاده دختر قطری با 7 مرد اجاره 7 مرد هرزه توسط شیخا سالوا شاهزاده زن قطری برای برقرای رابطه جنسی همزمان با هفت مرد در لندن

شاهزادگان قطری و عربستانی در جای جای دنیا رسوایی هایی بر جای گذاشته اند که این بار شیخا سالوا شاهزاده زن قطری با اجاره 7 مرد هرزه در لندن انگلیس و برقراری رابطه جنسی با هفت مرد به صورت همزمان رسوایی جدیدی به اسم شاهزادگان ثبت کرد .

رابطه جنسی شیخا سالوا با 7 مرد

رابطه جنسی شیخا سالوا با 7 مرد

شیخا سالوا Shaikha Salwa دختر نخست وزیر سابق قطر حمد بن جاسم بن جبر آل ثانی که در کشور انگلیس به سر میبرد در حال سکس با هفت مرد در هتل لندن به جرم هرزگی و روسپی گری بازداشت شد اما از اجاره کردن این هفت مرد برای رابطه جنسی گفت .

به نقل از رادیو روسیه، جزئیات جدیدی از واقعه رسوایی اخلاقی شاهزاده خانم قطری با 7 مرد که به صورت اتفاقی توسط نیروهای امنیتی در هتلی در لندن مشاهده شد، بدست آمده است.

مقامات بریتانیا سعی کردند وی را به خودفروشی و روسپیگری متهم کنند ولی او در پاسخ اعلام کرد که خودفروشی نکرده و برعکس، خودش به آن مردان هرزه پول پرداخت کرده بوده است.

رابطه جنسی شاهزاده دختر قطری با 7 مرد

رابطه جنسی شاهزاده دختر قطری با 7 مرد

سایت نشریه به نقل از روزنامه “Financial Times” می نویسد که پلیس مبارزه با فساد جنسی شهر لندن در اتاق هتلی در این شهر، متوجه حضور زنی شدند که با 3 مرد به صورت همزمان رابطه جنسی برقرار می کرد.

 این درحالی بود که چهار مرد دیگر نیز در اتاق کناری منتظر نوبت خود برای ورود به این رابطه بوده اند.

ماموران پلیس پس از مشاهده کارت شناسایی او در کمال تعجب متوجه شدند که در مقابل آنها، شاهزاده قطری “سالوا” فرزند نخست وزیر این کشور یعنی “حمد بن جاسم بن جبر آل ثانی” قرار دارد.

نیروهای پلیس وی را به روسپی گری متهم کردند ولی او اعلام کرد که خودش به این افراد برای برقراری رابطه جنسی با وی پول داده بوده است.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter