خانه » پزشکی سلامت » رابطه شکل ناف با بیماری جسمی انسان + عکس

رابطه شکل ناف با بیماری جسمی انسان + عکس

رابطه شکل ناف با بیماری جسمی انسان با توجه به ظاهر ناف از بیماری های جسمی خود آگاه شوید

حتما متوجه شده اید که شکل ناف در افراد مختلف متفاوت است و در برخی ناف همانند سوراخی است و در برخی ناف کاملا برجسته و پیداست که با توجه به ظاهر ناف شما میتوانید به اطلاعاتی در مورد بدنتان دست پیدا کنید .

ناف

ناف

ناف یکی از قسمت‌های بدن است که می‌تواند مطالب و اطلاعات فراوانی را از میزان سلامتی شما و یا خطر احتمالی بروز برخی بیمای‌ها و اختلالات در بدن شما در اختیار افراد بگذارد.

اگر سوراخ ناف از بیرون مشخص نباشد و از داخل باشد ،‌ بدین معناست که شما مشکلاتی با وزن و دستگاه گوارش خود دارید و ممکن است از بیماری‌هایی از این دست رنج ببرید.

ناف بسیار برجسته با سوراخی مشخص ممکن است گویای این باشد که شما در طول زندگی از مشکلات فتق رنج ببرید. اگر ناف کمی برجسته باشد و تقریبا شبیه U باشد،‌ ممکن است نشان از خطر ابتلا به بیماری‌های کلیوی و یا پوستی باشد. افرادی که شکل ناف‌شان این گونه است کمتر امکان دارد که فرزندانشان با مشکلات ژنتیکی به دنیا بیاید.

اگر ناف شما به شکل الماس است و خطوطی در اطراف آن دارید، مراقب باشید. ممکن است دچار درد در ماهیچه‌ها و یا میگرن شوید. علاوه بر این، این ناف می‌تواند نشان‌دهنده استخوان‌‌بندی ضعیف باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*