خانه » اخبار » حوادث » رابطه نامشروع راننده اینترنتی و زن متاهل در تهران

رابطه نامشروع راننده اینترنتی و زن متاهل در تهران

رابطه نامشروع راننده اینترنتی و زن متاهل در تهران حکم راننده اینترنتی که با زن متاهل رابطه نامشروع برقرار کرده بود اعلام شد .

متاسفانه یکی از اخبار حوادث که بیشتر در دادگاه ها دیده میشود مربوط به تعرض ها و روابط نامشروع می باشد .

رابطه نامشروع راننده اینترنتی با زن متاهل که در مهر سال گذشته انجام شده بود با حکم زندان و شلاق برای راننده به اتمام رسید .

رابطه نامشروع راننده و زن متاهل در تهران پس از کش و قوس های فراوان به هفت و نیم سال حبس راننده جوان ختم گردید .

رابطه نامشروع راننده اینترنتی و زن متاهل در تهران

مهر پارسال زن جوانی هراسان به اداره پلیس مراجعه کرد واز مردی که راننده اینترنتی بود به اتهام تعرض شکایت کرد. این زن جوان گفت : من برای معالجه به تهران آمده بودم، وقتی از بیمارستان مرخص شدم می‌خواستم به فرودگاه بروم و به خانه‌ام برگردم که درخواست تاکسی کردم.

راننده خیلی زود آمد و بعد از طی مسافتی از عقب ماشین صدایی شنیدم راننده گفت ماشین مشکل دارد و با اصرار زیاد از من خواست که روی صندلی جلو بنشینم، من هم این کار را کردم و بعد از مدتی با اینکه او متوجه شد حالم خوب نیست، در یک جاده خاکی به من تعرض کرد. من هم موضوع را به پلیس خبر دادم.

مأموران بعد از ردیابی‌هایی که انجام دادند راننده جوان را شناسایی و بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها قبول کرد که به زن جوان تعرض کرده اما ادعا کرد نمی‌دانسته که او زنی متأهل است.

با تکمیل تحقیقات، پرونده برای محاکمه این جوان آماده ‌شد و متهم به پای میز محاکمه رفت. او این‌بار اعترافات گذشته‌اش را پس گرفت و گفت: من اصلاً به این زن تجاوز نکرده‌ام و گفته‌های قبلی‌ام تحت فشار بوده و همه آنها را پس می‌گیرم. قضات دادگاه صبح دیروز پس از بررسی محتوای پرونده و مشاهده مدارک پزشکی قانونی اتهام تجاوز را نپذیرفتند ولی او را به اتهام رابطه نامشروع به هفت سال ونیم حبس محکوم کردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*