خانه » اخبار » اخبار حوادث » تجاوز دو مرد همجنس باز به دختر 3 ساله و انتشار فیلم تجاوز + عکس

تجاوز دو مرد همجنس باز به دختر 3 ساله و انتشار فیلم تجاوز + عکس

تجاوز دو مرد همجنس باز به دختر 3 ساله و انتشار فیلم تجاوز + عکسReviewed by Admin on Feb 9Rating:

دو مرد همجنس باز که مواد مخدر مصرف کرده بودند به دختر 3 ساله تجاوز کردند .

مصرف مواد مخدر موجب خروج انسان از انسانیت و انجام رفتارهای غیرعقلانی میگردد که گاها بسیار دردناک و آزاردهنده میباشد همانند قتل افراد و یا تجاوز به دختران و زنان پس از کشیدن مواد مخدر .

تجاوز دو مرد همجنس باز به دختر 3 ساله در حالی اتفاق میافتد که این دو مرد مواد مخدر مصرف کرده و در حال خود نبوده اند و بدتر از این ماجرا گرفتن فیلم تجاوز به دختر سه ساله و انتشار آن در فضای مجازی بوده است .

انتشار فیلم تجاوز به دختر سه ساله و التماس های دختر کم سن و سال موجب خشم مردم و اطلاع پلیس شد که پلیس به این اتفاق واکنش نشان داد و آنها را بازداشت کرده است .

[irp posts=”32391″ name=”تجاوز دختر به پسر و انتشار فیلم تجاوز دختر 20 ساله به پسر 4 ساله + عکس”]

بر اساس گزارش پلیس، لاف بیست ۳۷ ساله و بنجامین ورستر ۳۹ ساله که سابقه کودک آزاری نیز داشتند، پس از مصرف موادمخدر قربانی را در خیابان ربودند و در خانه مجردی شان مورد تجاوز قرار دادند.

تجاوز دو مرد همجنس باز به دختر 3 ساله و انتشار فیلم تجاوز به دختر

دو متجاوز همجنس باز

همچنین دو متهم از این رفتار جنسی شان فیلمبرداری کردند و در فضای مجازی انتشار دادند.

عده‌ای از کاربران که به خاطر التماس‌های کودک عصبانی شده بودند و نسبت به ویدیو واکنش نشان دادند، با تماس با اداره پلیس گزارش این جنایت را دادند و با نشان دادن فیلم به مأموران پلیس موجب دستگیری دو مرد همجنس باز شدند.

دو متهم که سالیان زیادی با یکدیگر همخانه بودند پس از دستگیری اعتراف به آزار و اذیت‌های زیادی کردند و گفتند که قربانی ۳ ساله تنها کسی بوده که مورد تجاوز آن‌ها قرار گرفته و بقیه کودکان فقط مورد دست درازی قرار گرفته بودند.

در حال حاضر دو متهم در زندان هستند تا پس از انتشار عکس هایشان در روزنامه و رسانه‌ها شهروندانی که مورد آزار و اذیت قرار گرفتند به اداره پلیس مراجعه کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.