خانه » اخبار ستارگان » رابطه نامشروع بازیگر مرد و بازیگران زن عامل طلاق از همسرش !! + عکس

رابطه نامشروع بازیگر مرد و بازیگران زن عامل طلاق از همسرش !! + عکس

رابطه نامشروع بازیگر مرد و بازیگران زن عامل طلاق از همسرش عذرخواهی روزنامه ها از اعلام خبر رابطه نامشروع تام هنکس بازیگر مرد با دو بازیگر زن برای دلیل طلاق از همسرش

سینمای هالیوود این روزها اخبار طلاق داغی دارد که با روابط نامشروع و تجاوز داغ تر شده است .

تام هنکس Tom Hanks بازیگر مرد معروف هالیوود از دو روزنامه که رابطه نامشروع بازیگر مرد با دو بازیگر زن یعنی مگ رایان و فیلیسیتی را دلیل طلاق تام هنکس از همسرش اعلام کرده بودند شاکی شد .

رابطه نامشروع بازیگر مرد و دو بازیگر زن عامل طلاق از همسرش

تام هنکس و ریتا ویلیسون

تام هنکس این روزها با خبر طلاق از همسرش ریتا ویلسون در صدر اخبار ستارگان خارجی بود که البته خبر دو روزنامه شدیدا این خبر را داغ تر کرد .

رابطه نامشروع بازیگر مرد با بازیگران زن که علت طلاق تام هنکس و ریتا ویلسون اعلام شده بود .

دو روزنامه نشنال انکوییرر و استار مگزین ادعا کردند که ریتا ویلسون همسر تام هنکس به علت رابطه نامشروع تام هنکس با مگ رایان و فیلیسیتی جونز دو بازیگر زن هالیوود از وی درخواست طلاق کرده است .

رابطه نامشروع بازیگر مرد و دو بازیگر زن عامل طلاق از همسرش

تام هنکس و فلیسیتی جونز

این خبر باعث واکنش تام هنکس شد به گونه ای که این دو روزنامه را به عذرخواهی واداشت .

پس از واکنش تام هنکس نشریه‌های منتشرکننده این مطلب مجبور به عذرخواهی رسمی و تصحیح گزارش‌های خود در این رابطه شدند.

دو نشریه «نشنال انکوییرر» و «استار مگزین» با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که مطالب آنلاین خود را اصلاح و در شماره بعدی نشریه که به صورت کاغذی منتشر می‌شود، اصلاحیه‌ منتشر می‌کنند.

این نشریات در مطالب خود مدعی شده بودند که تام هنکس و ریتا ویلسون به دلیل رابطه هنکس با مگ رایان یا فیلیسیتی جونز در شرف جدایی هستند.

رابطه نامشروع بازیگر مرد و دو بازیگر زن عامل طلاق از همسرش

تام هنکس و مگ رایان

هنکس و ویلسون در آستانه بیست و نهمین سالگرد ازدواجشان در بیانیه‌ای اعلام کردند:‌ «پیش از این به مطالبی از این دست در نشریات می‌خندیدیم اما بیش از این دیگر این گونه مطالب را تحمل نمی‌کنیم چرا که ازدواج پایه و بنیاد خانواده ما است.»

دهه ۹۰ میلادی هنکس در فیلم‌هایی چون «بی‌خواب در سیاتل» و «نامه داری» با مگ رایان همبازی بود. فیلیستی جونز بازیگر بریتانیایی سینما در فیلم تازه «دوزخ» همبازی تام هنکس است.

رابطه نامشروع بازیگر مرد و دو بازیگر زن عامل طلاق از همسرش

تام هنکس و همسرش ریتا ویلیسون

نشریه «نشنال انکوییرر» که در گزارش خود از جدایی ۴۰۰ میلیون دلاری تام هنکس و ویلسون به دلیل ارتباط هنکس با مگ رایان نوشته بود، در بیانیه‌ای که سه‌شنبه در سایت این نشریه منتشر شد آورده است:‌ «قصد نداشتیم گزارش کنیم تام هنکس با مگ رایان رابطه‌ای نامشروع دارد یا اینکه قصد دارد از ریتا ویلسون جدا شود.»

نشریه «استار مگزین» هم که در گزارش خود به رابطه هنکس با فلیسیتی جونز به عنوان دلیل جدایی اشاره کرده بود، با رد ادعای خود هرگونه ارتباط میان هنکس و جونز را رد کرد و خبر احتمال جدایی این زوج هالیوودی را نادرست خواند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.