خانه » اخبار » حوادث » رابطه بازیگر مرد ایرانی و دختر مجرد به 90 ضربه شلاق ختم شد

رابطه بازیگر مرد ایرانی و دختر مجرد به 90 ضربه شلاق ختم شد

بازیگر مرد و دختر مجرد

رابطه بازیگر مرد و دختر مجرد

طی چند سال اخیر فساد اخلاقی در فضای سینمای ایران با وجود برخی بازیگران رشد داشته است به طوری که بسیاری از بازیگران و هنرپیشه های ایرانی به خاطر همین مسئله برای مدتی یا به صورت همیشگی ممنوع الکار می شوند. 

این بار خبر جدیدی از یک بازیگر دیگر منتشر شد که به 90 ضربه شلاق به دلیل دون زنا محکوم شد . معلوم نیست این روزها چه بر سر بازیگرهای داخلی آمده است ؟

رابطه بازیگر مرد ایرانی با دختر مجرد که در یک سفر با هم بوده اند البته بدون برقراری رابطه جنسی در دادگاه به 90 ضربه شلاق برای بازیگر مرد ختم شد .

چند ماه قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از بازیگران مطرح سینما به دلیل تجاوز و زنا به دادگاه احضار شد . گویا دختر خانمی که هنوز ازدواج نکرده بود مدعی شد یکی از بازیگران با وی رابطه داشته و مرتکب زنا شده است . بازیگر خاطی تمام اتهامات وارد شده را از سمت دختر رد کرد اما اینکه با این خانم دوست بوده و یک سفر دو نفره باهم داشتند را نتوانست رد کند . جلسه ابتدایی دادگاه با صحبتهای فوق به اتمام رسید . تا اینکه امروز خبر دادگاه نوبت دوم بازیگر منتشر شد .

بعد از بررسی های دادگاه نتیجه حکم این چنین خطاب شد : ادعای دختر خانم بابت ایجاد رابطه جنسی از سمت دادگاه رد شد اما به دلیل سفر دو نفره و ایجاد رابطه نامشروع عمل منافی عفت دون زنا ( رابطه ای که زنا نیست اما باعث ایجاد زمینه زنا می باشد) به 90 ضربه شلاق محکوم شد و همچنین اجازه فعالیت هنری در هیچ زمینه ای را به مدت یک سال نخواهد داشت .

خوشبختانه این بار هیچ اسمی مانند الف,ژ و یا بازیگر فولان فیلم مطرح نشد متاسفانه با انتشار اینگونه نشانه ها بسیاری از بازیگران بی گناه مورد تهمت قرار می گیرند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*