خانه » اخبار » حوادث » فریب دختر ایرانی 17 ساله از دوست پسر اینستاگرامی خود

فریب دختر ایرانی 17 ساله از دوست پسر اینستاگرامی خود

رابطه اینستاگرامی دختر 17 ساله و دوست پسرش و اخاذی از دختر پس از رابطه

دختر ایرانی و دوست پسر اینستاگرامی

رابطه اینستاگرامی

آنقدر در صفحه حوادث گفته ایم و گفته اند که رابطه خیابانی و در نوع پیشرفته اش رابطه تلگرامی و اینستاگرامی فقط به تباهی ختم میشود اما انگار عده ای هستند که تا چوب این ماجراها را نخورند دست بردار نیستند .

دختر 17 ساله ایرانی که در اینستاگرام به رابطه با پسری 25 ساله تن داده بود عاقبت پس از فریب خوردن در خانه پسر به زور تن به رابطه جنسی داده و پس از آن از ترس آبروریزی پخش فیلم رابطه اش به پسر باج میداد .

شاید برای مسئولینی که اینستاگرام و تلگرام را بدون فرهنگ سازی حمایت میکنند یکبار دیگر گفتن سن این دختر ایرانی واجب باشد . دختری 17 ساله با روحی لطیف و آماده فریب و دسترسی راحت به اینستاگرام در حالی که هیچ فرهنگ سازی در مورد آموزش استفاده از شبکه های اجتماعی ندیده است زندگیش به تباهی کشیده میشود و مسئولین ما فقط به دنبال خودنماییند .

ناهید و دختران همانند ناهید در کشور ایران بسیار زیاد هستند اما مسئولین ما به فکر دختران ایرانی نیستند و فقط نگران بالا رفتن فروش VPN در ایران هستند .

کاش کمی تامل میکردیم و میفهمیدیم آبروی دختران ایرانی و مردم ایران فراتر از خرید VPN و بالا رفتن فروش VPN در ایران است .

رئیس پلیس فتا تهران از دستگیری پسر جوانی که با فریب دادن یک دختر نوجوان با فیلمبرداری از یک رابطه شوم اقدام به اخاذی میلیونی کرده بود خبر داد.

رابطه اینستاگرامی دختر ایرانی و دوست پسرش

عاقبت رابطه اینستاگرامی

چندی قبل دختر ۱۷ ساله‌ای با حضور در اداره پلیس فتا تهران بزرگ از گرفتار شدن در دام سیاه جوان شیطان صفتی خبر داد و بر این اساس تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

دختر نوجوان در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: چندی قبل با پسر جوانی که دانیال نام دارد در شبکه اینترنتی اینستاگرام آشنا شدم و هر روز با هم از طریق همین کانال اجتماعی در ارتباط بودیم تا اینکه او پس اعتماد سازی پیشنهاد داد تا همدیگر را ملاقات کنیم.

وی افزود: دانیال ابتدا خواست تا برای دیدنش به خانه‌شان بروم که نپذیرفتم اما اصرارها و چرب‌زبانی‌های پسر جوان باعث شد تا پیشنهادش را بپذیرم و پای در خانه دانیال گذاشتم.

ناهید ادامه داد: پس از اینکه وارد خانه دانیال شدم همه چیز آرام به نظر می‌رسید اما ناگهان پسر جوان شروع به کتک کاری من کرد و با تهدید نقشه شومش را به اجرا گذاشت. وقتی به خانه بازگشتم از ترس آبرویم به کسی حرفی نزدم تا اینکه پسر جوان یک فیلم از صحنه‌های شومی که با من داشت را برایم ارسال کرد و تهدید کرد اگر برایش پول تهیه نکنم اقدام به انتشار فیلم در شبکه‌های مجازی می‌کند.

دختر نوجوان گفت: می‌ترسیدم به پلیس مراجعه کنم چون دانیال مرا تهدید کرده بود اگر شکایت کنم فیلم را پخش می کند به همین خاطر مجبور شدم النگوی طلایم را به قیمت ۷ میلیون تومان بفروشم و پولش را در اختیارش قرار دادم.

وی افزود: چند روزی گذشت اما پسر جوان دوباره با تهدید به انتشار فیلم سیاه از من خواست تا برایش پول تهیه کنم و می‌خواست به این رابطه شیطانی ادامه دهم که دیگر راهی جز کمک از پلیس پیش روی خودم ندیدم.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ماموران پلیس فتا تهران با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه عملیات ردیابی پسر جوان را در دستور کار خود قرار دادند و خیلی زود مخفیگاه این جوان ۲۵ ساله شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا تهران گفت: ماموران روز ۱۹ دی ماه در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری دانیال در مخفیگاهش شدند و پسر جوان در اعترافاتش عنوان کرد که روز حادثه، گوشی موبایل را برای اخاذی و ادامه رابطه در خانه جاسازی کرده بودم و از همه اتفاقات فیلمبرداری کرده است.

وی خاطرنشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*