خانه » اخبار » اجتماعی » ملاقات دختر ایرانی درخواست رئیس شورای فدراسیون روسیه + عکس
loading...

ملاقات دختر ایرانی درخواست رئیس شورای فدراسیون روسیه + عکس

ملاقات دختر ایرانی درخواست رئیس شورای فدراسیون روسیه والنتینا ماتوینکو Valentina Matviyenko مقام سوم کشور روسیه به دنبال دختر ایرانی در عکس .

این روزها مهمان مقام سوم روسیه والنتینا ماتوینکو در ایران خواهیم بود که رئیس شورای فدراسیون روسیه درخواست پیدا کردن دختر ایرانی را از ایران داشته است .

ملاقات دختر ایرانی درخواست رئیس شورای فدراسیون روسیه

والنتینا ماتوینکو

دختر ایرانی که در سفر قبل والنتینا ماتوینکو با لباس محلی به پیشواز وی رفت و توانسته است خودش را در دلش جای کند تا این درخواست دیدار دختر ایرانی از سمت مقام سوم روسیه از رسانه های ایران مطرح شود .

والنتینا ماتوینکو در سفر قبلی خود که در 12 سال قبل بوده دختر ایرانی زیبایی با لباس محلی به پیشوازش رفت که حال پس از 12 سال دوباره قصد ملاقات این دختر ایرانی را دارد .

والنتینا ماتوینکو Valentina Matviyenko متولد 7 آپریل 1949 در اوکراین می باشد که هم اکنون 67 ساله است .

خانم ماتویینکو که قرار است هفته آینده در قالب یک سفر رسمی و مذاکره با مقام های بلندپایه ایرانی از جمله علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به تهران سفر کند، این درخواست را از ایرنا و صدا و سیما مطرح کرد.

وی با در اختیار قرار دادن عکس زیر خواست کودکی را که زمان سفر وی در مقام فرماندار شهر سن پترزبورگ با لباس محلی به استقبال وی آمده بود را دوباره ببیند.

ملاقات دختر ایرانی درخواست رئیس شورای فدراسیون روسیه

والنتینا ماتوینکو و دختر ایرانی

در این مصاحبه که روز پنجشنبه پیش از سفر خانم ماتویینکو به تهران انجام شد، وی گفت: از سفر قبلی خود به ایران بسیار لذت برد و خاطرات خیلی خوبی دارم و از میهمان نوازی ایرانیان سپاسگزارم.

وی با بیان اینکه در این سفر تهران و سن پترزبورگ خواهرخوانده شدند، ادامه داد: دوست دارم این دختربچه را که با گرمی و مهربانی از من استقبال کرد دوباره ببینم و به همین دلیل از صدا وسیما و ایرنا می‌خواهم خبر و عکس را منتشر کنند تا وی که اکنون بزرگ شده است از آن آگاه و فرصت دیدار دوباره فراهم شود.

رئیس شورای فدراسیون روسیه به عنوان مجلس سنا یا علیا با 178 نماینده سومین مقام بلندپایه این کشور به شمار می رود که در کنار مجلس دوما (سفلی) پارلمان را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*