خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش از زبان ماندانا دانشور + عکس
دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش از زبان ماندانا دانشور + عکس

دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش از زبان ماندانا دانشور + عکس

دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش از زبان ماندانا دانشور ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی که این روزها در آمریکا به سر میبرد به خبر طلاق از حمید گودرزی و همچنین دلیل طلاق واکنش نشان داد

خبر طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور که چند مدتیست تیتر اخبار داغ بازیگران شده است این روزها با چالش جدیدی رو به رو شده است که این چالش این بار از سمت همسر حمید گودرزی آغاز شده است .

دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش

حمید گودرزی و همسرش

ماندانا دانشور که این روزها در کشور آمریکا به سر میبرد خبر طلاق از حمید گودرزی را به شیوه ای دیگر بیان کرد و به گونه ای دلیل طلاق را به حمید گودرزی مربوط دانست .

در روزهایی که خبر جدایی حمید گودرزی و همسرش منتشر شد این بازیگر محبوب با انتشار پیامی در صفحه اش دلیل طلاق را خروج همسرش از ایران و مخالفت وی با خروج از ایران بیان کرد که با رفتن ماندانا دانشور تصمیم به طلاق گرفته شد .

دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش

دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش

حمید گودرزی در پیام خود از عشق و علاقه فراوان خود به همسرش نیز اشاره کرده بود و به گونه ای نارضایتی خود از طلاق را مطرح کرده بود .

اما همسر حمید گودرزی با پیامی به قول خود از شرافت زنان ایرانی دفاع کرده و دلیل طلاق حمید گودرزی از وی را مواردی دیگر نام برد که بالطبع جنجال جدیدی را ایجاد خواهد کرد .

دلیل طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور

حمید گودرزی و ماندانا دانشور

ماندانا دانشور در مورد طلاق از حمید گودرزی نوشت :

بعنوان دفاع از شراف زن ایرانی باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

جدایی حمید گودرزی و همسرش

حمید گودرزی و همسرش

ماندانا دانشور در ادامه نوشت : اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب 500 برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (26امتیاز مطلب : 3٫69 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter