خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » دلیل خودکشی آدولف هیتلر / عکس
دلیل خودکشی آدولف هیتلر / عکس

دلیل خودکشی آدولف هیتلر / عکس

دلیل خودکشی آدولف هیتلر تلگرام زیر که توسط فرمانده ارشد آدولف هیتلر به وی ارسال شد بعث خودکشی هیتلر شد

به گزارش اولی ها روزنامه امریکایی “واشنگتن پست” نامه ای را منتشر کرده که انگیزه اصلی برای خودکشی “آدولف هیتلر” رهبر پیشین آلمان نازی در پناهگاهش بوده است.

دلیل خودکشی آدولف هیتلر

این روزنامه در ادامه اشاره می کند که در اوریل سال 1954 میلادی یک سال پس از ورود نیروهای امریکایی به نورماندی آنان از در اوایل ماه مارس آن سال از راین گذشتند و نیروهای شوروی نیز هیتلر و بسیاری از اعضای حلقه مشاوران او را محاصره کرده بودند اما هرمان گورینگ در این بین نبود. او که خلبان جنگنده در جریان جنگ جهانی اول بود به هیتلر در رسیدن به قدرت در سال 1933 میلادی کمک کرده بود.

واشنگتن پست اشاره می کند که گورینگ در این نامه اشاره کرده که کاری از دست او برای نجات هیتلر بر نمی آید. این روزنامه اشاره می کند که اطرافیان هیتلر او را فردی فاسد و معتاد و تنبل قلمداد می کردند و معتقد بودند که وی به دلیل اهمال در مقاومت نیروهای تحت فرماندهی به هیتلر خیانت کرده است. هرمان گورینگ پس از پایان جنگ و شکست آلمان در دادگاه نورنبرگ محاکمه و به اعدام با طناب دار محکوم شد. او در سال 1946 میلادی و پیش از آن که هنگام مرگش فرارسید در زندان خودکشی کرد.

خودکشی آدولف هیتلر

این روزنامه امریکایی اشاره می کند که تلگرامی که با عنوان “محرمانه” از سوی ” هرمان گورینگ” در تاریخ 24 اوریل سال 1954 میلادی برای هیتلر فرستاده شده بود سندی است که نشان می دهد یکی از مهم ترین انگیزه های خودکشی در هیتلر بوده است. این روزنامه این سند را مهم ترین سند در دوران وحشتناک ترین جنگ جهانی ذکر می کند. این پیام انگیزه ای بود تا هیتلر سیانور بخورد و با شلیک گلوله به زندگی خود پایان دهد.

این روزنامه در ادامه اشاره کرده که این تلگرام روز سه شنبه گذشته در یک حراجی به قیمت 55 هزار دلارفروخته شد .

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter