خانه » اخبار » دفاع احسان کرمی از امیر تتلو و اتفاقات کنسرت امیر تتلو + عکس

دفاع احسان کرمی از امیر تتلو و اتفاقات کنسرت امیر تتلو + عکس

دفاع احسان کرمی از امیر تتلو و اتفاقات کنسرت امیر تتلو + عکسReviewed by Admin on Mar 30Rating:

دفاع احسان کرمی از امیر تتلو دفاع تمام قد احسان کرمی مجری محبوب تلویزیون ایران از امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو .

دفاع احسان کرمی از امیر تتلو

دفاع احسان کرمی از امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو سال هاست که نامش بسیار شنیده میشود اما آخرین اقدام وی در کنسرت امیر تتلو در تفلیس با انتقاداتی رو به رو شد که احسان کرمی را به دفاع از وی واداشت .

صفحه اینستاگرام احسان کرمی با انتشار پستی از امیر تتلو دفاع کرده و رفتارهای امروز امیرحسین مقصودلو را حاصل بی محلی ها و بی احنرامی ها به وی اعلام کرد .

کنسرت امیر تتلو در تفلیس

امیر تتلو

احسان کرمی با انتشار عکس امیر تتلو نوشت :

از اما شروع میکنم!

اما ما چه کردیم که حالا بهمان برخورده و عصبانى هستیم از آنچه #تتلو در تفلیس و در کنسرتش گفته و انجام داده؟ امیر تتلو هر کارى میتوانست کرد، به هر صخره و تخته پاره اى که میافت آویخت تا بتواند در ایران بماند و مجوز کار بگیرد. بیش از بسیارى از خوانندگان. و هر چه بیشتر تلاش کرد سرخورده تر شد. هم دوره اى هایش هر کدام به نوعى راه خودشان را پیدا کردند اما او لجبازانه و یا شاید ناچار میخواست بماند و کارش را بکند.هوادارانش امضا جمع میکردند تا مجوز کنسرت از ارشاد برایش بگیرند مسخره شان میکردیم. به زندان رفت، بدترین فحشها را در کوچه و خیابان و جهان حقیقى و مجازى شنید. در کوى و برزن به اون حمله شد.حمله واقعى به قصد کشت گاهى! صفحه هاى اینستاگرامش بسته شد.به خودش و طرفدارانش( هر سنى که میخواهند باشند) زشت ترین توهین ها شد. مسخره شد. مسخره شد. مسخره شد.فقط به خاطر اینکه میخواست بماند و کار کند و البته متاسفانه برایش مهم نبود به چه قیمت…امیر تتلو یکى از بچه هاى همین کشور بود که قدم اولش را اشتباه برداشت و به جاى آنکه مردم و مدیران فرهنگى او را به مسیر برگردانند هر کسى تلاش کرد تا از او بهره اى ببرد و کنارش بگذارد. از جوانانى که با آهنگهایش در مهمانى ها خوش گذراندند تا فلان سیاست مدار، تا فلان خبرگزارى، تا فلان مداح ، تا فلان سخنران و…

یکروز صداى نسل جوان و نوجوان بود،یکروز پدیده جنجالى،یکروز به حالش غبطه خوردند، یک روز با حر قیاس شد یک روز با بصیرت بود، روز دیگر مزدور شد، بعد کافر و ملحد شد و حالا هم که…
راستى کدام انگ به تتلو چسبانده نشد؟(شاید تتوهاى بدنش از انگهایى که به او چسبانده شد کمتر باشد)

تتلو را ما عاصى کردیم. تک تک ما . او روى صحنه در تفلیس بى پرده همان واژه ها و رفتارهایى را مثل سیلى بر صورتمان نواخت که از جامعه تحویل گرفته بود. و به گمانم متاسفانه این اول راه است. تتلو در تفلیس راهى را نشان جوانهایى مثل خودش داد که میترسم رهروان زیادى پیدا کند.او نمونه یک جوان ایرانى است که آنقدر به در بسته خورد و آنقدر از جامعه اش جفا دید که عصیان کرد.
شکى نیست خود او هم مقصر است خیلى هم مقصر است.اما انصافا ما هم مقصریم. خیلى هم مقصریم

و اما پیش از اماى اول!

من نه طرفدار و علاقه مند امیرحسین مقصودلو هستم و نه علاقه مند و طرفدار موسیقى اش ولى در عین حال به شدت معتقد به چند صدایى در فرهنگ هستم. حتى اگر آن صدا را خوش ندارم. باورم اینست که گذر زمان مثل الک عمل میکند و معلوم میکند چه کسى ماندنى است و چه کسى رفتنى.

با احترام

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.