دعوای اینستاگرامی شیلا خداداد و ساشا سبحانی

دعوای اینستاگرامی شیلا خداداد و ساشا سبحانی به گزارش اولی ها: ویدئوی جنجالی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا که در آن برخی را به دلیل نداشتن پول لایق مردن می دانست واکنش های زیادی طی چند هفته اخیر داشت که در آخرین مورد این شیلا خداداد بود که واکنش انتقادی داشت که با حمله تند ساشا رو به رو شد.

دعوای اینستاگرامی شیلا خداداد و ساشا سبحانی

دعوای اینستاگرامی شیلا خداداد و ساشا سبحانی

شیلا خداداد بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در مصاحبه ای با سخنانی تند از رفتار ها و حرف های ساشا سبحانی، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا انتقاد کرد. ساشا سبحانی نیز در اینستاگرام خود شیلا خداداد را تهدید به افشاگری درباره مسائل قبل از ازدواجش کرد.

بعد از انتشار این ویدیو ساشا سبحانی هم ویدیویی در صفحه اجتماعی خودش منتشر کرد و با الفاظی زشت شیلا خداداد را مورد خطاب قرار داد و او را تهدید به افشاگری درباره مسائل قبل از ازدواجش کرد.

بیوگرافی ساشا سبحانی

ساشا سبحانی متولد 1367 در تهران، آقازاده! می باشد

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCAB در ونزوئلا می باشد، او پسر یکی از سفیران سابق ایران است که حالا بخاطر زندگی لاکچری اش معروف شده است!

ساشا سبحانی، ژن خوب و آقازاده دکتر محمد سبحانی، دیپلمات خوش سابقه ایران، به واسط تصاویر لاکچری گردی های خود از ترکیه و دوبی تا یونان و اسپانیا، آن هم در کشتی های لوکس و با دختران متفاوت آلبانی و روس و عرب و ونزوئلایی، در کانون توجه رسانه ها به خصوص کاربران شبکه های اجتماعی ایران قرار گرفت و البته مردم ایران را با انواع و اقسام اهانت ها همراه کرد. اگر چه بعدها، از مردم در پستی عذرخواهی کرد.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان