خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان با زنان خیابانی در رستوران فرحزاد !! + عکس
دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان با زنان خیابانی در رستوران فرحزاد !! + عکس

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان با زنان خیابانی در رستوران فرحزاد !! + عکس

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان با زنان خیابانی در رستوران فرحزاد تکذیب دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان و امین حاج محمدی با زنان روسپی در رستوران فرحزاد تهران

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در پارتی رستوران فرحزاد

پیام صادقیان و محسن مسلمان

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان و امین حاج محمدی با زنان فاحشه در رستوران فرحزاد تهران که اخیرا تعطیل شده و از دستگیری سه بازیکن فوتبال در آن گفته شد ، تکذیب شد .

تعطیل شدن رستوران زنان روسپی در فرحزاد تهران که اخیرا منتشر شد زمانی جنجالی شد که پای سه بازیکن معروف ایران که برخی نام این سه فوتبالیست را به اختصار پ.ص ، م.م و الف.ح معرفی کرده اند وارد ماجرا شد و از ارتباط سه بازیکن معروف فوتبال در رستوران زنان خیابانی فرحزاد گفته شد .

خبر ردپای سه ستاره فوتبال در رستوران تعطیل شده فرحزاد در فضای مجازی پیچید و برخی سایت ها با انتشار نام های اختصاری، “میم میم، پ صاد و الف ح” را بازیکنان بازداشت شده نامیدند.

میم میم ، پ صاد و الف ح یعنی محسن مسلمان ، پیام صادقیان و امین حاج محمدی که رفاقت دیرینه ای با هم دارند و از زمان بازی در تیم زیر 23 ساله های علیرضا منصوریان تا به حال به شدت رفیق هستند اما یک منبع موثق در واکنش به این موضوع گفت: «به هیچ وجه سه بازیکنی که پای شان در پرونده رستوران فرحزاد (همان رستورانی که پاتوق زنان بدکاره بود و تعطیل شد) وسط است، مسلمان، صادقیان و حاج محمدی نیستند و این سه قلوهای فوتبال اگر چه بعضی اوقات برای کشیدن قلیان به فرحزاد می روند اما به این رستوران مورد دار رفت و آمد نداشتند و بازیکنانی که متهم به تخلف شده اند، بازیکنان باتجربه و نامدار فوتبال ما هستند.»

وی افزود: «پیش بینی من این است که یکی از افرادی که در این پرونده متهم است و دوستان رسانه ای زیادی دارد، پرونده سازی کرده و این شایعه را راه انداخته باشد که کسی سراغ خودش نرود و ذهن ها به سمت سه جوان گمراه شود!»

پیام صادقیان نیز در پیامی در صفحه اینستاگرام خود خبر دستگیری در رستوران فرحزاد را تکذیب کرد .

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در پارتی رستوران فرحزاد

پیام صادقیان

پیام صادقیان با انتشار عکس بالا نوشت :

من که عادت کردم به کلی حواشی و همه هم میدونن که حواشی رو کلا کنار گذاشتم. خداروشکر من یک ماهی میشه که تبریزمو تو تیم جدیدم دارم تمرین می‌کنم و اینکه همش دارم واسه شماها پست می‌ذارم. خب کاری نداره که اونم مشخص میشه دیگه. عجب داستانی دارم من به خدا. بی خیال ما نمیشین.


 

ناگفته نماند رستورانی که با حکم قضایی، تعطیل و مجوزش باطل شده بود، در اقدامی وقیحانه با فک پلمب قضایی، اقدام به برپایی پارتی شبانه کرد که ماموران چون همه چیز را زیرنظر داشتند، این پارتی را شناسایی و افراد حاضر در آن را بازداشت کردند. سه بازیکن فوتبال هم نام شان در لیست میهمانان پارتی شبانه آمده ولی لحظه ورود ماموران در رستوران نبودند.

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2امتیاز مطلب : 1٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter