خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » دستگیری مصطفی کل سرهنگ کودتاچی ترکیه بدون شلوار + عکس
دستگیری مصطفی کل سرهنگ کودتاچی ترکیه بدون شلوار + عکس

دستگیری مصطفی کل سرهنگ کودتاچی ترکیه بدون شلوار + عکس

دستگیری مصطفی کل سرهنگ کودتاچی ترکیه بدون شلوار دستگیری مصطفی کُل سرهنگ کودتاچی در ترکیه و گردش وی بدون شلوار در شهر

کودتای ترکیه این روزها جزو اخبار داغ و پر سر و صدا در جهان می باشد که با سرکوب کودتاچیان و دستگیری کودتاچیان به اتمام رسید اما امنیت کشور ترکیه را زیر سوال برد .

پس از سرکوب کودتاچیان ، نیروهای امنیتی ترکیه ، عوامل ارتش ترکیه که در این کودتا دست داشته اند را تک تک بازداشت کرده و روانه زندان میکنند که از آن جمله سرهنگ مصطفی کل می باشد .

دستگیری سرهنگ کودتاچی بدون شلوار

مصطفی کل

سرهنگ مصطفی کُل که در کودتای ترکیه وظیفه تسخیر فرودگاه آتاترک را داشت توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و بدون شلوار در خیابان ها چرخانده شد تا عبرتی باشد برای کودتاچیان .

بر اساس اعلام مقامات ترکیه نزدیک به 3 هزار افسر ارتش در رده های گوناگون  و سرباز ارتش در نخستین روز پس از شکست کودتا دستگیر شده اند.

یکی از این دستگیر شدگان سرهنگ ” مصطفا کُل ” رهبر عملیات اشغال فرودگاه آتاترک استانبول بود. او در حالی روز شنبه دستگیر شد که ماموران شلوارش را از پایش در آورند.

دستگیری سرهنگ کودتاچی بدون شلوار

مصطفی کل بدون شلوار

نیروهای پلیس و امنیتی ترکیه غالب دستگیر شدگان را بدون یونیفرم نظامی دستگیر می کنند تا به گفته خودشان ارزش و تقدس یونیفرم نظامی و درجات نظامی مخدوش شود. از سوی دیگر آنها این گونه استدلال می کنند که کودتاگران خائنین به کشور و درجات نظامی خود هستند و به محض دستگیری باید لباس ارتشی و درجات نظامی آنها ستانده شود.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter