خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » دستگيري عامل انتشار گازهای شیمیایی در زاهدان
دستگيري عامل انتشار گازهای شیمیایی در زاهدان

دستگيري عامل انتشار گازهای شیمیایی در زاهدان

http://media.mehrnews.com/d/2014/10/26/4/686166.jpg?ts=1414493673999

 

انتشار گازهای شیمیایی در فضای شهر زاهدان که در روز گذشته تعداد 130 نفر از دانش آموزان، معلمان و شهروندان این شهرستان را روانه بیمارستان کرد، به دلیل تدوام آلودگی صبح امروز مدارس حاشیه شهر زاهدان را به تعطیلی کشاند.

  تداوم آلودگی انتشار گازهای سمی موجب شد تا برای حفظ جان دانش آموزان مناطق شمالی و حاشیه ای شهر زاهدان فرمانداری این شهرستان با انتشار اطلاعیه ای مدارس حاشیه این شهر را در دو نوبت صبح و عصر در روز دوشنبه تعطیل اعلام کند.

گفتنی است با وجود اینکه اربابی مدیر ستاد بحران استانداری شب گذشته در گفتگو با خبرنگار مهر از پاکسازی منطقه آلوده خبر داد اما بوی نامطبوع و تند گازهای شیمیایی در شب گذشته و امروز همچنان در بسیاری از مناطق شهری شمال استان ادامه داشته و موجب نارضایتی بسیاری از مردم شده است.

در همین رابطه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اعلام اینکه فرد خاطی دستگیر شده است، بیان داشت: بر اثر بی احتیاطی و شستن بشکه های دارای مواد شیمیایی و سموم کشاورزی و رها کردن آن در نهر آب یکی از محله های حاشیه زاهدان تعدادی از دانش آموزان و مردم دچار مسمومیت شدند.

سردار حسین رحیمی به خبرنگاران گفت: فرد خاطی با شستن بشکه هایی که دارای محلول های سموم کشاورزی و مواد شیمیایی بوده و رها کردن آن در داخل نهر آب همجوار با تعدادی از مدارس موجب مسمومیت ۱۵۰ نفر از دانش آموزان و شهروندان شد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter