سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

تلاش تجاوز به زن با دزدیدن زن در خیابان در شب + فیلم

تلاش تجاوز به زن با دزدیدن زن در خیابان در شب + فیلمReviewed by Admin on Jan 21Rating:

تلاش مرد متجاوز برای دزدیدن زن چینی که با مقاومت زن ناموفق بود

فیلم تجاوز به دختر چینی

تلاش تجاوز به دختر چینی

دزدیدن دختران و زنان توسط مردان به دلایل گوناگونی امکان دارد انجام گیرد که یکی از آنها تجاوز به دختر یا تجاوز به زن است که شاید بیشتر موارد هم به همین دلیل باشد .

شب های تاریک و دختران تنها در خیابان گزینه مناسبی برای دزدیدن و تجاوز هستند که در هر کجای دنیا این امکان را برای مردان فراهم میکند که دلی از رابطه جنسی با این دختران تنها دربیاورند .

تجاوز به زن چینی که البته اینگونه به نظر می آید که مرد شیطان صفت این دختر چینی را با زور برای همین کار میبرد یکی از مواردیست که در روزهای اخیر مشابه صحبت های بالا شکل گرفته است .

فیلم تجاوز به دختر چینی که البته بهتر است بگوییم تلاش برای دزدی دختر برای تجاوز توسط دوربین مدار بسته ضبط شده است که با مقاومت بسیار سخت دختر رو به رو شده که در نهایت به نجات دختر میانجامد این روزها در رسانه ها منتشر شده است .

[irp posts=”82764″ name=”فیلم تجاوز پسر به دختر در خیابان که با کتک خوردن ناکام ماند”]

این زن جوان که هویتش مشخص نشده، در حالی که شب‌هنگام در حال تردد در یک خیابان خلوت در شهر «ووتای» در استان شان شی بود، مورد حمله یک مرد شیطان صفت قرار گرفت. این مرد که سوار بر یک خودرو بود، با حمله به این زن قصد داشت تا او را به مکان دیگری منتقل کند که موفق به این کار نشد.

کلیپ تجاوز به دختر چینی

دزدی دختر چینی

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده، این زن جوان را در یک مکان خلوت در حالی که یک مرد در ماشین نشسته و به محض دیدن دختر پیاده شده و به آرامی در پشت سر او حرکت می‌کند، نشان می‌دهد. لحظاتی بعد این مرد خود را به پشت سر این زن می‌رساند و با وارد کردن چند ضربه، او را به صندوق عقب خودرو منتقل می‌کند. در حالی که مرد شیطان‌صفت با انداختن این زن تلاش می‌کند درب صندوق عقب خودرو را ببندد، اما با مقاومت زن موفق به این کار نمی‌شود و مجبور به انداختن او به کف خیابان می شود. این مرد بلافاصله سوار بر خودروی خود شده و پا به فرار می‌گذارد.

این زن به پلیس چین گفت که مرد آدم‌ربا قصد ربودن او را داشت که موفق به این هدف نشد. این زن اضافه کرد که در تمام مدت حادثه، آدم‌ربا از صحبت با او خودداری می‌کرد. پلیس چین تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است.

گفتنی است؛ در حالی وقوع این حادثه خبرساز می شود که حدود یک سال پیش نیز ویدئوی ربودن یک زن توسط یک مرد ناشناس در استان هبئی چین تبدیل به ویدئویی داغ شد. پس از چند روز مشخص شد که مرد آدم‌ربا در واقع شوهر این زن بود.

 

دانلود کلیپ